رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

شکوفه های تابان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شکوفه های تابان

تهیه کننده : سید محسن شمس الدینی

دستیار تهیه : علی نوابی

کارگردان : غلامرضا حاجی زاده

صدا بردار : مرضیه حسن زاده

تصویر بردار : علی ثابت - حمید محمدی - محمد دهقانی

تدوینگر : مجید دهقان بهابادی

دستیارصدا و تصویر : محمد خدام - حسین زارع - وحید رحیمی پور

مجری : سمبه بلیانی - محسن جواهریان - حسین کارگر

 

سیمای شبکه تابان ویژه برنامه کودک و نوجوان را با عنوان شکوفه های تابان تهیه و تولید می نماید . این برنامه ترکیبی نمایشی سعی دارد تا با ایجاد لحظاتی شاد و مفرح بخش به کودکان و نوجوان مهارت های مورد نیازشان را آموزش دهد .

كودكان از طريق تلويزيون، درباره خود، زندگى خود، چگونگى رفتار در شرايط گوناگون، و چگونگى برخورد با مشكلات خانوادگى و شخصى، چيزهاى زيادى مى آموزند و اين اجتماعى شدن از طريق تلويزيون با توجه به ويژگى هاى تلويزيون و كودك، از هر چيزى نافذتر است. بنابراين، از طريق تجربه كردن روش نمادينى كه رسانه هاى گوناگون را از يكديگر متمايز مى كند، كودكان اين امكان را به دست مى آورند تا آن دسته از مهارت هاى لازم فكرى را كسب كنند كه موجب مى شود با تأثير بيشترى از طريق آن رسانه ها ياد بگيرند. يادگيرى از طريق رسانه ها، بستگى به پرورش كافى رفتارهاى مربوط به مهارت هاى كلى و نيز مهارت هايى دارد كه براى استفاده از رسانه اى خاص به شكل ويژه موردنياز است. گروه کودک شبکه تابان سعی نموده است برای رسیدن به این اهداف و جذب مخاطب کودک و نوجوان  برنامه سازی نماید.

شکوفه های تابان با حضور کودکان در استودیو و با بخشهای متفاوتی مانند : قصه و نمایش ،‌ کاردستی , بازی هدفمند و گزارش برای مخاطب کودک و نوجوان تهیه و تولید می شود.

" شکوفه های تابان " را سید محسن شمس الدینی تهیه و غلامرضا حاجی زاده کارگردانی می کندو همچنین محسن جواهریان و سمیه بلیانی و دو عروسک بعنوان دو شخصیت ترمه و تابا این برنامه را اجرا می کنند.

شکوفه های تابان روزهای شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه هر هفته از ساعت 17 تا 17:30 و بازپخش آن روزهای فرد هفته در همین ساعت برای مخاطبان خود به روی آنتن می رود .

سال تولید: 1397


نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1