جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

شکوه پابرجا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شکوه پابرجا

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان  بار دیگر حماسه بزرگ حضور مردم در روز انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را به تصویر می کشد . ویژه برنامه روز انتخابات تحت عنوان « شکوه پابرجا »از ساعت 7:30 تا پایان ساعات اخذ رای بصورت زنده به روی آنتن می رود . این برنامه با دو مجری و با حضور  کارشناسان ، فرمانداران شهرستانها  و .. برای مخاطبان اطلاع رسانی می کند  . این برنامه  با برقراری ارتباط زنده با حوزه های انتخاباتی مسجد روضه محمدیه و شهرستانها و پخش گزارش های مردمی به انعکاس حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای می پردازد . همچنین درفواصل برنامه با ستاد انتخابات مستقر در استانداری  ارتباط برقرار می کند .

انتخابات نمادی از استقلال سیاسی و حاکمیت ملی کشور است. اگر قبل از پیروزی انقلاب دستگاه‌های بیگانه برای کشور تصمیم می‌گرفتند در طول 37 سال گذشته مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی با دستان پربرکت خود برای کشور تصمیم می‌گیرند.

رأی امروز مردم سرمایه ‌گذاری بسیار پرسودی است، یک ساعت پای صندوق آرا بودن و آرا را نوشتن و تحویل صندوق آرا دادن و استفاده کردن از ثمره 4 ساله و 8 ساله آن برای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تجارت پرسودی است و امنیت ملی، آرامش، عزت سیاسی و امید به آینده را برای کشور به همراه دارد. مشارکت سیاسی امروز مردم به مفهوم اعتماد و نظام و کارگزاران آن است و اعتماد سرمایه اصلی و بزرگی است که حضور مردم پای صندوق هر دو انتخابات آن را با تک تک آرای خود امضا می‌کند.

سال تولید: 1394

تهیه کننده : محمود فتوحی 

کارگردان : ابوالفضل دهقانیزاده

دستیار تهیه : سروش تحویلداران - مجید دهقان نیری

مجری : سامان ارسخان - عباس گلرسان 

صدابردار: حمید خرداد مهر 

منشی صحنه : خانم غضنفری 

تصویر بردار : مریم صادقی - فرهاد چراغی 

دستیار صدا و تصویر : محمد علی محمدی 

مجری : سامان ارسخان - عباس گلرسان