جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

صبح عالی بخیر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

صبح عالی بخیر

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان بعد از ماه مبارک رمضان برنامه زنده صبحگاهی را در قالب و ساختاری جدید با نام صبح عالی بخیر به روی آنتن می برد .

ترويج اخلاق اسلامي و دين مداري به همراه سلامت جسم و روح خانواده ،‌ارتقاي سطح دانش خانواده ها ، راهكارهاي اقتصادي در خانواده ، اميد به آينده ، ايجاد فضاي با نشاط صبحگاهي از اهداف این برنامه می باشد .

این برنامه با حضور دو مجری در فضای استودیویی اجرا می شود. شروع برنامه صبح عالی بخیر با ورزش صبحگاهی در فضای بیرون از استودیو همراه است. ارتباط تلفنی ،پیامکهای مردمی،یک نکته کوتاه پزشکی،سیری در نشریات و سایتهای خبری،گزارش زنده تصویری از سطح شهر،وله، موسیقی تصویر ، سرود و ترانه از اجزای برنامه است.حضور زنده در استودیو های خبر و رادیو و مرور برنامه های روزانه این دو واحد از دیگر بخشهای برنامه است.

برنامه صبح عالی بخیر هر روز ساعت 7:30 الی 9 صبح از شنبه تا پنجشنبه به مدت 90 دقیقه بصورت زنده و بازپخش هر هفته در روز جمعه ساعت 10 صبح  براي مخاطبان تولید و پخش می شود . 

سال تولید: 1395

تهیه کننده : سید محسن شمس الدینی 

کارگردان : مهدی کارگر شورکی

دستیار تهیه : سروش تحویلداران

صدابردار : علی اکبرفتوحی 

تصویر بردار : علیرضا دهقان

دستیار صدا و تصویر : حسین زارع 

مجری : مسیح دهقانی - حسین وکیل 

مجری بازیگر : مهدی صفوی زاده 

تدوینگر : سید مهدی ثباتیان 

منشی صحنه : خانم غضنفری 

 

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
عالیه برنامه اتون..از اینکه از جناب وکیلی دعوت شده... خوشنویس ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ ۱۲:۱۴

خوشنویس
عالیه برنامه اتون..از اینکه از جناب وکیلی دعوت شده برای اجرا ممنونم از همه ی عوامل تشکر مینمایم...مهدی ضفوی زاده هم برنامه رو جذاب کرده..کلا برنامه خوبه فقط کاش ساعتش یکم دیرتر بود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ ۱۲:۱۴