رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

صداي شاهد - نمایش محتوای صدا

 

 


شهید پاره تن ملت در انقلاب است. شهدایی که ضامن سربلندی ایران بودند و هستند و خواهند بود. شهدایی که تمامی نظام ما ، انقلاب ما و امنیت ما به واسطه از جان گذشتگی آنهاست. آنها رفتند و در نزد پروردگار خود به زندگیشان می پردازند، اما ماییم که مانده ایم و در مقابل خون شهداء مسئولیم . ارزش نهادن به موضوع شهید و شهادت دستمایه برنامه ای رادیویی با عنوان صدای شاهد از رادیو یزد شده که با تکریم از شهدا و خانواده های گرانقدر آنان یاد و خاطره رشادت مردی این عزیزان را در جامعه زنده نگاه دارد . برنامه صداي شاهد برنامه ايست كه با هدف گسترش فرهنگ ايثار و شهادت - تحليل مسائل انقلاب و انعكاس دستاوردهاي انقلاب - آشنايي عموم با حماسه سازان شهيد دفاع مقدس و زندگي آنان - حفظ ارزشهاي انقلاب اسلامي در پرتو ياد شهدا و انتشار پيام آنان به مردم در صداي مركز يزد توليد شده است . از آیتم های برنامه می توان به معرفی کتاب در رابطه با شهدا، زندگینامه و بازخوانی وصیت نامه شهدا، گزارش از خانواده شهدا و سخنان امام و مقام معظم رهبری در مورد شهدا اشاره کرد. صدای شاهد با ساختار كلامي پيامي به تهیه کنندگی حبیب الله دشتی با موضوع شهدای دفاع مقدس که شنبه ها ساعت 15:30 به مدت 25 دقيقه پخش می شود .همچنین، از عوامل ديگر صدای شاهد می توان  گوینده، ابوالفضل ملک ثابت - نویسنده، نسرین وافی و گزارشگر آقاي اقتصادي را نام برد.
Loading the player...
صداي شاهد

شهید پاره تن ملت در انقلاب است. شهدایی که ضامن سربلندی ایران بودند و هستند و خواهند بود. شهدایی که تمامی نظام ما ، انقلاب ما و امنیت ما به واسطه از جان گذشتگی آنهاست. آنها رفتند و در نزد پروردگار خود به زندگیشان می پردازند، اما ماییم که مانده ایم و در مقابل خون شهداء مسئولیم .


ارزش نهادن به موضوع شهید و شهادت دستمایه برنامه ای رادیویی با عنوان صدای شاهد از رادیو یزد شده که با تکریم از شهدا و خانواده های گرانقدر آنان یاد و خاطره رشادت مردی این عزیزان را در جامعه زنده نگاه دارد . برنامه صداي شاهد برنامه ايست كه با هدف گسترش فرهنگ ايثار و شهادت - تحليل مسائل انقلاب و انعكاس دستاوردهاي انقلاب - آشنايي عموم با حماسه سازان شهيد دفاع مقدس و زندگي آنان - حفظ ارزشهاي انقلاب اسلامي در پرتو ياد شهدا و انتشار پيام آنان به مردم در صداي مركز يزد توليد شده است . از آیتم های برنامه می توان به معرفی کتاب در رابطه با شهدا، زندگینامه و بازخوانی وصیت نامه شهدا، گزارش از خانواده شهدا و سخنان امام و مقام معظم رهبری در مورد شهدا اشاره کرد.
صدای شاهد با ساختار كلامي پيامي به تهیه کنندگی حبیب الله دشتی با موضوع شهدای دفاع مقدس که شنبه ها ساعت 15:30 به مدت 25 دقيقه پخش می شود .همچنین، از عوامل ديگر صدای شاهد می توان  گوینده، ابوالفضل ملک ثابت - نویسنده، نسرین وافی و گزارشگر آقاي اقتصادي را نام برد.