جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

بازگشت به صفحه کامل

صدا و سیمای مرکز یزد

صدا و سیمای مرکز یزد


برقراری ارتباط زنده شبکه یزد با کربلای معلی در پیاده روی اربعین

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد پخش سیمای شبکه یزد هر روز حدود  ساعت  9:30و 13:45و 18 و 23:30 به مدت 15دقیقه و بصورت زنده تصاویری از حرکت زوار در مرزها، موکب های مختلف در کربلا و حضور زائران در حرم امام حسین علیه السلام  از کربلا-جنب حرم حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام استودیو القمه تقدیم بینندگان می شود.

در برنامه واماامشب نیز ساعت21:45ارتباط زنده با همکاران اعزامی برقرار و گزارش می شود.
 

همچنین در ارتباط زنده در مسیر نجف به کربلا از عمود1080استودیو حضرت فاطمه معصومه (س) - عمود1120و مرزهای شلمچه - جذابه و مهران و تصاویری از حضور زائران در حرم حسینی،  بازگشت زائران اربعین به کشور  و شلوغی مرزها پخش می شود.

 این برنامه به مناسبت پیاده روی زائران حسینی به سوی کربلا با اجرای محسن فلاح – تصویربرداری حمید محمدی و تدوین گری ایمان زارع از شبکه یزد پخش می شود.

 

 

معاونت خبر شبکه یزد نیز ارتباط زنده در دوبخش مجزا ساعت های20 و 23 هرشب بصورت زنده تصاویری از حرکت زوار در مسیر نجف به کربلا ، موکب های مختلف در مسیر نجف به کربلا و حضور زائران در حرم امام حسین علیه السلام و حال و هوای عاشقان اباعبدالله را از کربلا تقدیم عاشقان و ارادتمندان ابا عبدالله(ع) می کند.

این ارتباط ها را خبرنگار اعزامی کاظم دهقانی گزارش و با تصویر برداری اعزامی محسن آقا بیگی پوشش داده می شود.همچنین در بخشهای مختلف خبری ازارتباط زنده خبرنگارمحمد علی عبداللهی و خبرنگاران مستقر در موکب ها و خبرنگاران مستقر در مرزها  استفاده می شود.