جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

بازگشت به صفحه کامل

صدا و سیمای مرکز یزد

صدا و سیمای مرکز یزد


صدا و سیمای مرکز یزد به استقبال عید سعید فطر می رود

??به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکزیزد : ????معاونت سیمای شبکه یزد برنامه " یزدا" را ویژه عید سعید فطر را شنبه و یکشنبه  از ساعت 21 تا 22 به تهیه کنندگی و اجرای عباس گلرسان بطور زنده از شبکه یزد و شبکه "شما" و همچنین ویژه برنامه پخش زنده نماز عید سعید فطر از ساعت 7 تا 9 صبح روز عید از آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد (ص) به امامت آیت ا... ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را به سمع و نظر مردم دارالعباده استان یزد می رساند.
????معاونت صدای مرکز یزد نیزویژه  برنامه "عید بندگی" را در روزعید فطر از ساعت6الی 8 صبح با حضور کارشناسان مذهبی و موضوع فطریه ،  قطعات طنز نمایشی-  ترانه های شاد- مسابقه- ارتباط تلفنی با مسئولان- پیامکهای مردمی ، آداب نماز عید فطر وپخش گزارش زنده از حضور نمازگزاران و ارتباط با گزارشگر از آیتمهای برنامه عیدانه می باشد. عیدبندگی به تهیه کنندگی حسین شفیع و گویندگی فاطمه زارع و گزارشگری محمدحسین آقایی یکشنبه4 خرداد از رادیو یزد پخش می شود.
♦️♦️همچنین در روز یکشنبه4خرداد روزعیدفطر ویژه برنامه "عیدانه "از ساعت9 الی11 به تهیه کنندگی نسرین وافی و گویندگی ناهیدفرجی،محمدمیروکیلی و گزارشگری محمدرضا اطمینان و دوشنبه 5خرداد ازساعت9الی11به تهیه کنندگی حمیدطلایی وگویندگی مسعودخاکی ومهدیه شریفی وگزارشگری حمیدطلایی بطور زنده از رادیو یزد پخش می شود.