جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

صدا و سیمای مرکز یزد - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

صدا و سیمای مرکز یزد

صدا و سیمای مرکز یزد


???? تندیس برتر فناوری رسانه به صدا و سیمای مرکز یزد اهداء شد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد: ??استاندار در این مراسم با قدردانی از تلاش های مدیران و دست اندر کاران صدا و سیمای مرکز یزد گفت موفقیت های این مرکز در حوزه های مختلف حاصل تلاش جمعی و همدلی های مدیران و کارکنان این حوزه است .
??طالبی تعامل  مجموعه مدیران و کارکنان صدا و سیمای یزد با سایر دستگاه ها و مردم را بسیار خوب توصیف کرد و افزود این مرکز با داشتن همت عالی و پشتکار می تواند برای سایر دستگاه ها الگوی مناسبی باشد .
??وی همچنین مجموعه صدا و سیمای مرکز یزد را ظرفیتی قابل قبول و ارزشمند برای استان دانست که همه افراد و اقشار جامعه با آن سر و کار دارند و اظهار امیدواری کرد این موفقیت ها بیش از پیش ادامه پیدا کند .
??قائم مقام معاونت معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی هم در این مراسم با اشاره به اینکه امروزه صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران به عنوان تنها رسانه حامی مظلومان و مستضعفان پر تلاش در عرصه جهانی می درخشد گفت: این در حالی است که سایر رسانه های جهانی به عنوان مرکز تبلیغی در سایه حمایت های مالی مستکبران فعالیت می کنند .
??شریفی با اشاره به اینکه گستردگی سازمان / کاهش اعتبارات سازمان در اثر افزایش تحریم ها و تطابق نداشتن درآمدهای سازمان با هزینه های موجود باعث شده است این سازمان بزرگ با مشکلات عدیده ای روبرو شود افزود: خوشبختانه رویکرد مسئولان کشور در حمایت از صدا و سیما موجبات دلگرمی و موفقیت در رسانه ملی را بوجود آورده است.
??وی با قدردانی از مسئولان استان یزد در حمایت از صدا و سیمای این استان گفت بی شک موفقیت صدا و سیمای مرکز یزد در حوزه فناوری حاصل نگاه حمایتی و دیدگاه تعاملی مسئولان استان است و شایسته قدردانی است
مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد هم در این مراسم گفت  این مرکز برای اولین بار در این اجلاس رتبه برتر را کسب کرده است .
✳پهلوانیان  حمایت های مسئولان استان به ویژه استاندار / حمایت های معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی و همت والای کارکنان مرکز یزد را سه عامل مهم کسب موفقیت این مرکز دانست و از آنها قدردانی کرد
??در پایان این مراسم لوح قدردانی علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه ملی به طالبی استاندار / صادقیان معاون اقتصادی استانداری و حسینی پور مدیر کل مدیریت و برنامه ریزی استان اهداء شد????