جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

صدا و سیمای مرکز یزد - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

صدا و سیمای مرکز یزد

صدا و سیمای مرکز یزد


رونمایی از تله فیلم گنج تولید شبکه یزد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد?? تله‌فیلم گنج با موضوع صنعت نوپا، پاک و سبزپرورش اسب می‌پردازد که در سالهای اخیر در شهرستانهای استان یزد به صورت صنعتی جایگاه ویژه ای در کشور کسب کرده است.
این فیلم به زندگی حاج صادق اردکانی می‌پردازد که در حوزه تولید محصولات کنجدی فعالیت می‌کند و شرایط اقتصادی ناپایدار باعث بدهی او به بانک شده وهجوم طلبکاران به منزلش باعث سکته او می‌شود.
 حاج صادق اردکانی  اسبی به نام «گنج» را که در قبال طلبش به او داده شده، تا زمان فروش به باشگاه خروشان می‌آورد و ورود گنج به باشگاه زمینه ساز یک‌سری وقایع می‌شود که زندگی خانواده اردکانی را تحت تأثیر قرار می‌دهد وادامه داستان.....
این فیلم بر اساس طرحی از حامد شهابی زاد به تهیه کنندگی محمدرضا قانعی اردکانی و مهدی شاکر، کارگردانی و نویسندگی محمد باقری نیکو و با بازی محمدرضا امیر خانی، محمدرضا شجریان، مرتضی نسیم سبحان، هادی آقا بزرگی، میترا بخشی، مرضیه شاکر، سعید قانعی و شاپور زمانیان در شبکه یزد تهیه و تولید شده است
از دیگر عوامل این تله فیلم عبارتند از: مدیرتولید ابوالقاسم ابوترابی زارچی، صدابردار طاهر پیشوایی، تصویربردار عارف نامور، مهدی فتاح عکاس، هادی محمودی دستیار کارگردان، علیرضا نوروزی جانشین تولید، یاسین مهدیزاده و امیرحسین خانی دستیار صحنه، حسین محمدی دستیار صدا و مهدی سرافراز مدیر تدارکات.
این مراسم با حضور دکتر پهلوانیان مدیرکل و زارع معاونت سیمای مرکز یزد برگزار شد و در پایان مراسم ازتهیه کننده ، کارگردان و بازیگران اصلی این تله فیلم و معاونت سیمای شبکه یزد تقدیر شد..