سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

صدا و سیمای مرکز یزد - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

صدا و سیمای مرکز یزد

صدا و سیمای مرکز یزد


سریال تاریخ شکل گیری انقلاب اسلامی در یزد ساخته می شود

??به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد : احمد پهلوانیان در نشست خبری کمیته ارتباطات و رسانه دومین کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید استان که صبح امروز در حسینیه سید محمد آقا برگزار شد، با بیان اینکه ابتکار این دوره از کنگره با محوریت خدمت رسانی نقش رسانه ها در انعکاس آن را پر رنگ تر کرده است، اظهار کرد: این شیوه الگویی برای دوره های بعدی کنگره در سایر استان ها خواهد شد.
??مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد با اشاره به اینکه محور اصلی کمیته ارتباطات و رسانه پوشش رسانه ای و بازتاب آن در سطح استانی و کشوری است، گفت: در صدای یزد تاکنون بیش از ۱۰۰۰ عنوان برنامه و میان برنامه، در حوزه ی سیما بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه و در معاونت فضای مجازی ۱۴۰ عنوان برنامه تولید و پخش شده است.
??وی با بیان اینکه تمام رویداد های این کنگره از سوی معاونت خبر در مرکز استان و شهرستان ها پوشش خبری داده شده است، افزود: یادواره های شهدا در شهرستان ها نیز به صورت زنده و مستقیم از شبکه یزد به سمع و نظر بینندگان رسیده است.
??پهلوانیان با اشاره به  تولید آثاری فاخر و ماندگار به نام و یاد شهدای استان در راستای دومین کنگره ملی شهدای استان، افزود: سریال شهدای شاخص انقلاب اسلامی در شهر یزد با محوریت سومین شهید محراب، شهید صدوقی با استفاده از هنرمندان مستعد و بومی به نویسندگی و کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری ساخته می شود.
??رئیس کمیته ارتباطات و رسانه دومین کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید استان دارالعباده و درالعلم یزد با بیان اینکه این سریال تاریخ شکل گیری انقلاب اسلامی در شهر یزد را روایت می کند، اظهار کرد: تفاهمنامه این سریال امضا شده و کار ساخت آن ابتدای سال ۱۴۰۰ آغاز شده و در ماه های پایانی برای پخش آماده می شود.
??مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد از ساخت مجموعه مستند ۱۴ سردار شهید دفاع مقدس استان خبر داد و گفت: مستند ۴۰ خدمت فاخر دومین کنگره ملی شهدای استان که در مرکز استان و شهرستان ها انجام می شود نیز ساخته می شود.