رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

طعم سيب - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود . نمايش طعم سيب در خصوص ملكي است كه ساليان سال از آن به عنوان آسايشگاه سالمندان استفاده شده و افراد مسن زيادي در آنجا زندگي مي كنند . ولي اخيرا فردي آمده و مدعي است كه مالك اين ملك است و تا حالا خارج از كشور زندگي مي كرده ، الان هم به اين ساختمان نياز دارد و از مدير آسايشگاه مي خواهد كه خيلي زود آنجا را خالي كند .   مدير هم شاكي مي شود و مي گويد كه آنجا را خريده و سند هم دارد كه پس از كلي بررسي مي فهمند كه  .... عوامل برنامه : تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده نويسنده : مهدي سرخي زاده بازيگران به ترتيب اجراي نقش : محمد رضا شجريان - مهدي سرخي زاده -  ناهيد فرجي صدابردار : احمد صديقي
طعم سيب - نمايش هفته

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .


نمايش طعم سيب در خصوص ملكي است كه ساليان سال از آن به عنوان آسايشگاه سالمندان استفاده شده و افراد مسن زيادي در آنجا زندگي مي كنند . ولي اخيرا فردي آمده و مدعي است كه مالك اين ملك است و تا حالا خارج از كشور زندگي مي كرده ، الان هم به اين ساختمان نياز دارد و از مدير آسايشگاه مي خواهد كه خيلي زود آنجا را خالي كند .

 

مدير هم شاكي مي شود و مي گويد كه آنجا را خريده و سند هم دارد كه پس از كلي بررسي مي فهمند كه  ....


عوامل برنامه :

تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده

نويسنده : مهدي سرخي زاده

بازيگران به ترتيب اجراي نقش : محمد رضا شجريان - مهدي سرخي زاده -  ناهيد فرجي

صدابردار : احمد صديقي