رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

طلوع - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

طلوع

طلوع عنوان برنامه تلویزیونی است که به مناسبت حماسه 9 دی  دریک قسمت 53 دقیقه ای به ابعاد فتنه گری و موضع گیری مردم در خلق حماسه 9 دی می پردازد.

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

می توان گفت روز نهم دی ماه ، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است.  این روز در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. سالروز حماسه آفرینی مردم ایران اسلامی برای دفاع از حریم دین و ولایت در فتنه 88 آزمونی بزرگ برای سنجش بصیرت مردم بود و مردم دشمن شناس و زمان شناس ایران اسلامی قهرمانان اصلی و برندگان نهایی این آزمون بزرگ بودند، در این راستا تولید سیمای شبکه تابان بمنظور نکوداشت حماسه 9 دی ویژه برنامه تلویزیونی در قالب میزگرد با حضور کارشناس سیاسی و دانشجویان در نظر گرفت که همزمان با سالروز حماسه 9 دی از ساعت 20 بمدت 53 دقیقه از شبکه تابان به روی آنتن می رود، بازپخش این برنامه  نیز روز بعد در ساعت 13:20 دقیقه می باشد .  

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده : محمد رضا طایفی
کارگردان : محسن غلامزاده
دستیار تهیه : حامد ژیانپور
تصویر برداران : فرهاد چراغی - محمد دهقانی
صدابردار: مرضیه حسن زاده
مجری : محسن فلاح
تدوین : زهرا شیرزاده

 

 

 

 

 

 

 

 

 نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1