رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

عرضه سیب وپرتقال تنظیم بازار در یزد از شنبه - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،


مدیر تعاون روستایی استان :سیب وپرتقال تنظیم بازار از 25 اسفندماه به صورت همزمان در 194 مرکز در اسطح استان عرضه می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،

جهازی با اشاره به اینکه 800 تن انواع پرتقال والنسیا وتامسون و با افزایش سه برابری نسبت به سال گذشته مقدار 600 تن سیب زرد و قرمز برای توزیع در استان مهیا شده است.
جهازی افزود:میوه های تنظیم بازار در سبد های 6تا8 کیلویی با تخفیف 10 تا15 درصدی زیر قیمت خرده فروشی در بازار و به نرخ مصوب پرتقال تامسون از قرار هر کیلو 35 هزار ریال ،پرتقال والنسیا از قرار هر کیلو 45 هزار ریال و سیب زرد وقرمز از قرار هر کیلو 62 هزار ریال از طریق 114 مرکز عرضه در شهرستان یزد و 79 مرکز در سطح سایر شهرستان ها در دسترس مردم قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه روند توزیع میوه تا نیمه فروردین ماه سال 98 ادامه دارد گفت همشهریان می توانند با مراجعه به مراکز عرضه میوه مشخص شده با بنر ،میوه فروشی های معرفی شده از سوی صنف ، مراکز عرضه میوه شهرداری ،فروشگاه های تعاونی مصرف کارکنان دولت و شرکت تعاونی های روستایی در سطح استان نسبت به تهیه میوه تنظیم بازار با قیمت مصوب اقدام کنند.
تلفن 124 بصورت شبانه روزی پاسخگوی شکایات مردم در خصوص قیمت و کیفیت میوه تنظیم بازار عرضه شده است.
همچنین اعلام شده با تصمیم کمیته راهبردی میوه تنظیم بازار در سالجاری درصدی از سهمیه میوه تنظیم بازار استان بصورت مجازی والکترونیکی ثبت سفارش ودرب منزل تحویل متقاضیان می شود.