رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

عرقيات گياهي - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

عرقيات گياهي

Loading the player...

مستند عرقيات گياهي از سري برنامه هاي مستند كوير سبزمي باشد كه در يك قسمت 20 دقيقه اي در قالب مستند گزارشي در شبكه تابان توليد شده است .

استان يزد عليرغم اينكه يك استان كويري است داراي مناطق ييلاقي بسياري است كه در اين مناطق گياهان دارويي فراواني بصورت خودرو (بياباني ) روئيده با اينكه در برخي جاها مردم اقدام به كشت آنها مي نمايند .صنعت توليد عرقيات گياهي بعنوان يكي از صنايع جنبي در كنار گياهان دارويي فعال بوده كه ابتدا انواع و اقسام عرقيات گياهي توليد و پس از بسته بندي به ساير استانهاي كشور نيز صادر مي شود . شبكه استاني  تابان در قالب مستند فوق مراحل تهيه و توليد عرقيات گياهي استان را ابتدا با جانمايي موقعيت هاي جغرافيايي و سپس مراحل كاشت ، داشت و برداشت محصول و سپس تهيه و توليد و بسته بندي عرقيات را از ابتدا تا انتها به تصوير مي كشد . اين تصاوير در نوع خود براي مخاطبين از جذابيت خاصي برخوردار است .


عوامل توليد اين برنامه عبارتند از :

تهيه كننده  و محقق : سيد محسن شمس الديني

كارگردان : محسن عباسي سرچشمه

تصويربردار :عليرضا دهقان

نويسنده : فاطمه دانايي

گوينده : فاطمه زارع

تدوينگر : سيد علي كمال الديني


 

 
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1