جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

عصر جوانی - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه عصر جوانی، برنامه ایست ویژه جوانان با هدف ارائه دانش و اطلاعات به مخاطب جوان و بخش های مختلف متناسب با ظرفیت و سن آنان که روزهای شنبه تا چهارشنبه رأس ساعت 17:15 به مدت 45 دقيقه به صورت زنده از رادیو يزد پخش مي شود.

تهيه كننده : نعیمه توکلی

گوينده :  ناهید فرجی

نويسنده : ندا هوشمند

گزارشگر : مژگان سازنده

صدابردار : محمد حکیمی

 

برنامه عصر جوانی، برنامه ایست ویژه جوانان با هدف ارائه دانش و اطلاعات به مخاطب جوان و بخش های مختلف متناسب با ظرفیت و سن آنان که روزهای شنبه تا چهارشنبه رأس ساعت 17:15 به مدت 45 دقيقه به صورت زنده از رادیو يزد پخش مي شود.

الگوی مصرف، الگوی پوشش و بسیاری از الگوهای رفتاری، الگوهایی برگرفته از رسانه است یا حداقل رسانه ها در آن نقش مهمی دارند.البته در هیچ یک از این موارد نمی توان رسانه را به عنوان علت منحصر به فرد قلمداد کرد زیرا عوامل اجتماعی متعددی در پیدایش این امور دخالت دارند. اما در هر حال باید بپذیریم رسانه ها ابزار قدرتمند فرهنگ سازی و ترویج الگوهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی هستند.

رادیوی مرکز یزد برنامه عصر جوانی را با هدف ارائه دانش و اطلاعات به مخاطب جوان تهیه کرده و بخش های مختلف برنامه را با احساس متناسب با ظرفیت و سن مخاطب در آمیخته تا به مذاق جوانان سازگار بوده، سبب ایجاد باورهای نو و جدید بشود.

برنامه عصر جوانی را می توانید با بخش های زیر دنبال کنید:

گزارش، سوالاتی درباره موضوع برنامه از جوانان پرسیده می شود.

جیک و پیک : گفتگو با روانشناس

فوت و فن : معرفی و آموزش نرم افزار و اپلیکیشن های جدید فضای مجازی

توپ و شوت : به حواشی ورزشی کشور و استان پرداخته می شود

گف و حرف : معرفی نخبه و جوان موفق استان یزد

عاروس و دوماد : به مسائل مربوط به ازدواج جوانان پرداخته می شود.

طنز نغز : مشکلات جوانان در قالب طنز بیان می شود .

خواندن پیامک ها و پخش تلفن های مخاطبین درباره موضوع برنامه نیز از بخش های دیگر برنامه است و در فواصل مختلف، موسیقی های شاد و پرانرژی با کلام و بی کلام متناسب با فضای برنامه پخش می شود.

 

سال تولید: 1397