رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

علم و انديشه - نمایش محتوای صدا

 

 


  برنامه علم و انديشه به تهیه کنندگی : حلیمه دهقانی و گویندگی الهه دهقانپور روزهای دو شنبه هر هفته از ساعت 08:45 به مدت 25 دقيقه و تکرار آن ساعت 16:30 از رادیو یزد پخش می شود.   علم واندیشه عنوان برنامه ایست رادیویی که با صفحاتی علمی و پزشکی آخرین تحولات در این عرصه ها را به سمع شنوندگان خود می رساند . معرفي علوم و نخبگان علمي ، انعكاس سمينارهاي علمي در حال برگزاري در استان و...يكي از راههايي است كه ميتواند باعث اميد و آگاهي و اعتماد سازي در جامعه شود . برنامه علم و انديشه با ساختار كلامي پيامي و موضوع علم و فن بعنوان محملي براي انعكاس رويدادهاي علمي استان در صداي مركز يزد توليد شده است كه تازه ترين رويدادهاي علمي – همراه با موضوع كارشناسي مورد بررسي و بحث قرار مي گيرد و به بحثهاي مختلف دنياي صفر و يك – خبرهاي علمي – فكر بكر ( كه به معرفي يك مخترع استان هر هفته ) مي پردازد. همچنين معرفی اساتید و بزرگان دارالعلم - عرصه علم و فن و معرفی پارک علم و فناوری - معرفی دستاوردهای علم ژنتیک - ویزیت که علم پزشکی را مورد بررسی قرار می دهد و هر هفته یک متخصص در برنامه حضور دارد - موج دانش که به معرفی رشته های جدید دانشگاهی می پردازد از آيتم هاي اين برنامه است .    
علم و انديشه

 

برنامه علم و انديشه به تهیه کنندگی : حلیمه دهقانی و گویندگی الهه دهقانپور روزهای دو شنبه هر هفته از ساعت 08:45 به مدت 25 دقيقه و تکرار آن ساعت 16:30 از رادیو یزد پخش می شود.


 

علم واندیشه عنوان برنامه ایست رادیویی که با صفحاتی علمی و پزشکی آخرین تحولات در این عرصه ها را به سمع شنوندگان خود می رساند . معرفي علوم و نخبگان علمي ، انعكاس سمينارهاي علمي در حال برگزاري در استان و...يكي از راههايي است كه ميتواند باعث اميد و آگاهي و اعتماد سازي در جامعه شود .


برنامه علم و انديشه با ساختار كلامي پيامي و موضوع علم و فن بعنوان محملي براي انعكاس رويدادهاي علمي استان در صداي مركز يزد توليد شده است كه تازه ترين رويدادهاي علمي – همراه با موضوع كارشناسي مورد بررسي و بحث قرار مي گيرد و به بحثهاي مختلف دنياي صفر و يك – خبرهاي علمي – فكر بكر ( كه به معرفي يك مخترع استان هر هفته ) مي پردازد.


همچنين معرفی اساتید و بزرگان دارالعلم - عرصه علم و فن و معرفی پارک علم و فناوری - معرفی دستاوردهای علم ژنتیک - ویزیت که علم پزشکی را مورد بررسی قرار می دهد و هر هفته یک متخصص در برنامه حضور دارد - موج دانش که به معرفی رشته های جدید دانشگاهی می پردازد از آيتم هاي اين برنامه است .