اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | شنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۶

عیدانه (ویژه صبح نوروز) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

عیدانه (ویژه صبح نوروز)

تهیه کننده : سید محسن شمس الدینی 

کارگزدان : غلامرضا  حاجی زاده

مجریان : قانع - فردین مهر

تصویربردار : علی ثابت - علیرضا دهقان 

صدابردار : اکبر فتوحی

دستیار صدا و تصویر : رضا حمیدنژاد - محمد سفلایی 

تدوین : سید مهدی ثباتیان 

برنامه عیدانه برنامه ايست تركيبي ويژه تعطيلات عيد نوروز يزد كه شبكه تابان به منظور ارتباط گسترده با ميهمانان نوروزي و اطلاع رساني در زمينه هاي مختلف به اين عزيزان در ايام نوروز ، اقدام به طراحي برنامه ويژه صبح تحت عنوان نو بهار كرده است .

در اين برنامه ضمن معرفي اماكن ديدني و تاريخي استان ، ساير جاذبه هاي استان در زمينه هاي مختلف مورد پردازش قرار مي گيرد . معرفي سوغات و صنایع دستی يزدي ، معرفي هنرمندان ، فرهيختگان و مشاهير، گزارش از برخی مشاغلی که ایام نوروز در حال خدمت رسانی هستند ، گزارش و مصاحبه با مسافران نوروزی در اماکن تاریخی یزد ، موسیقی محلی ، سین مثل سفر ، اجرای زنده سرود توسط خوانندگان یزدی ،ارتباط با بینندگان از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی  از جمله ساير آيتمهاي برنامه است .

بخش نریشن و عکس در این برنامه به موضوعات مرتبط با فصل بهار مثل پیشینه عید نوروز، عید نوروز در دیگر کشورها ، پیشینه سفره هفت سین ، فلسفه هر یک از اجزای سفره هفت سین ، مسافرت عید ، سیزده به در ، عمو نوروز ، حاحی فیروز، تفکر در بهار و گردش فصلها ، بهار در آیات فران  می پردازد  .

فراهم آوردن لحظاتي شاد و ديدني براي مخاطبين شبكه استاني و بخصوص ميهمانان نوروزي در زمره اهداف اين برنامه مي باشد.

تولید سیمای شبکه تابان برنامه عیدانه را هر روز در ایام نوروز از ساعت 9 الی 11 صبح برای بینندگان به روی آنتن می برد و سعی می کند لحظاتی شاد و دلپذیری را برای مخاطبان خود رقم زند

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
من امسال در یزد بسای بهم خوش گذست.یزد بسیار... محمد ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۰۷:۵۷

محمد
من امسال در یزد بسای بهم خوش گذست.یزد بسیار زیباست.از سایت شما هم اطلاعات خوبی کسب کردم.ممنون.محمد از ارومیه
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۰۷:۵۷