رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

فاكسي براي هند-نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


فاكسي براي هند برنامه ای است تولید شده در گروه نمایش مركز يزد که بصورت هفته ای پخش خواهد شد. این مجموعه نمایش که تحت عناوین و موضوعات مختلف می باشد داستانهاي نمايشي جالبي را براي شنوندگان توليد و پخش مي كنند . داستان نمايش اين هفته به اين شكل شروع مي شود كه شركتي هست با حدود 42 كارگر كه به مشكلات مالي شديدي برخورده است و حسابدار شركت پيشنهاد مي دهد كه از 42 كارگز 30 نفر را اخراج كرده و فقط 12 نفر را نگه دارند و آقاي رئيس با اين كار مخالفت مي كند و مي گويد نان كسي را آجر نمي كند . بنابراين قرار مي شود كه بدهي هايي كه از شركت هاي ديگر دارند را وصول كنند و بعد از بررسي به اين نتيجه مي رسند كه بزرگترين شركت همان كمپاني بمبئي است كه سفارش پارچه مي دهد و قرار است تا آخر هفته واريز كنند به حساب ارزي و رئيس مي گويند كه اين طلب اگر وصول شود تا شش ماه شركت به نقدينگي مي رسد و بعد هم توكل به خدا . كم كم كارگران طلب حقوق مي كنند و آقاي رئيس از منشي ، فاكسي را كه از بمبئي رسيده مي خواهند ولي برگه اي كه از طريق فاكس رسيده اصلا خوانا نيست و خانم منشي مي گويد كه من بارها گفتم كه اين دستگاه فاكس خراب است ولي شما توجهي نكرديد و بعدا مي فهمند كه .... نمايش هفته با ساختار نمايش و قالب نمايشي - به صورت ضبطي - موضوعات  مختلف  - مخاطب عام و هدف اطلاعاتي آموزشي و تفريحي سرگرمي از صداي مركز يزد پخش مي شود . عوامل برنامه : تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي نويسنده : حميد طلايي هنرمندان به ترتيب اجراي نقش: مهدي قانع - فخرالسادات طباطبايي - حميد رضا حاجي محمد زاده  - حميد طلايي - منوچهر هنردان صدابردار : احمد صديقي برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
فاكسي براي هند-نمايش هفته

فاكسي براي هند برنامه ای است تولید شده در گروه نمایش مركز يزد که بصورت هفته ای پخش خواهد شد. این مجموعه نمایش که تحت عناوین و موضوعات مختلف می باشد داستانهاي نمايشي جالبي را براي شنوندگان توليد و پخش مي كنند .


داستان نمايش اين هفته به اين شكل شروع مي شود كه شركتي هست با حدود 42 كارگر كه به مشكلات مالي شديدي برخورده است و حسابدار شركت پيشنهاد مي دهد كه از 42 كارگز 30 نفر را اخراج كرده و فقط 12 نفر را نگه دارند و آقاي رئيس با اين كار مخالفت مي كند و مي گويد نان كسي را آجر نمي كند . بنابراين قرار مي شود كه بدهي هايي كه از شركت هاي ديگر دارند را وصول كنند و بعد از بررسي به اين نتيجه مي رسند كه بزرگترين شركت همان كمپاني بمبئي است كه سفارش پارچه مي دهد و قرار است تا آخر هفته واريز كنند به حساب ارزي و رئيس مي گويند كه اين طلب اگر وصول شود تا شش ماه شركت به نقدينگي مي رسد و بعد هم توكل به خدا . كم كم كارگران طلب حقوق مي كنند و آقاي رئيس از منشي ، فاكسي را كه از بمبئي رسيده مي خواهند ولي برگه اي كه از طريق فاكس رسيده اصلا خوانا نيست و خانم منشي مي گويد كه من بارها گفتم كه اين دستگاه فاكس خراب است ولي شما توجهي نكرديد و بعدا مي فهمند كه ....

نمايش هفته با ساختار نمايش و قالب نمايشي - به صورت ضبطي - موضوعات  مختلف  - مخاطب عام و هدف اطلاعاتي آموزشي و تفريحي سرگرمي از صداي مركز يزد پخش مي شود .

عوامل برنامه :

تهيه كننده و كارگردان :حميد طلايي

نويسنده : حميد طلايي

هنرمندان به ترتيب اجراي نقش: مهدي قانع - فخرالسادات طباطبايي - حميد رضا حاجي محمد زاده  - حميد طلايي - منوچهر هنردان

صدابردار : احمد صديقي

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .