جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

فراسو - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه فراسو، برنامه میزگرد ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری است که با دعوت از کارشناسان، به بررسی مسائل سیاسی و اجتماعی روز مرتبط با موضوع انتخابات می پردازد.این برنامه را می توانید روزهای پنج شنبه رأس ساعت 16:15 به مدت 45 دقيقه از رادیو يزد بشنوید.
Loading the player...

برنامه فراسو، برنامه میزگرد ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری است که با دعوت از کارشناسان، به بررسی مسائل سیاسی و اجتماعی روز مرتبط با موضوع انتخابات می پردازد.این برنامه را می توانید روزهای پنج شنبه رأس ساعت 16:15 به مدت 45 دقيقه از رادیو يزد بشنوید.

رسانه های جمعی در رونق بخشیدن به انتخابات نقش بسزایی دارند . رسانه ها می توانند آراء و نیازهای واقعی مردم را دسته بندی کرده و منعکس نمایند تا هم مسئولین از خواست عموم مطلع شده و سیاستهای کشور را برآن اساس تنظیم و اجرا نمایند و هم مردم یقین کنند که آراء آنها به درستی به مسئولین منتقل شده است و از جهتی دیگر رسانه ها می توانند چهره های مردمی و مومن را به مردم معرفی کنند و همچنین عملکرد مسئولین را نقد منصفانه نمایند تا مردم در انتخابشان واقع بین بود و اسیر تبلیغات کاذب نشوند در این میان انتقال اطلاعات اگر به درستی انجام نشود نتیجه سوء خواهد داشت .

صدای مرکز یزد بنا به وظیفه ذاتی خود و با هدف کمک به شفاف سازی، روند اجرایی منتهی به انتخابات هفتم اسفند و گرم تر شدن فضای انتخابات، برنامه فراسو که میزگردی با حضور کارشناسان این امر است را به این منظور تدارک دیده است.اهداف دیگر این برنامه، بالا بردن سطح مشارکت و حضور مردم در صحنه انتخابات سال جاری، افزایش سطح اطلاع و آگاهی عمومی نسبت به مسائل سیاسی و اجتماعی و همچنین آگاه شدن روز به روز مردم از وقایع انتخابات امسال از ضروریات مباحث سیاسی روز جامعه است.

تاریخ تولید: 1394

تهيه كننده : نعیمه توکلی

گويندگان :  الهه دهقان پور

نويسنده : راحله کمال زاده

 گزارشگر :  محمد جلال اقتصادی

صدابردار : محمد جلال فلاح