جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

فردای روشن - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه فردای روشن ، برنامه میزگرد ویژه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا است که با دعوت از کارشناسان ، به بررسی مسائل سیاسی و اجتماعی روز مرتبط با موضوع انتخابات می پردازد . این برنامه را می توانید روزهای پنج شنبه و جمعه رأس ساعت 21:35 به مدت 45 دقيقه از رادیو يزد بشنوید.

تهيه كننده : راضیه دهقانی زاده

گويندگان :  سعید طالبی پور ، امید حسین مرشدی ، ناهید فرجی

نويسنده : راحله کمال زاده

 گزارشگر :  محمدحسین آقایی

صدابردار : علی دهقانی زاده ، اسماعیل الطاف ، جمال فلاح

برنامه فردای روشن ، برنامه میزگرد ویژه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا است که با دعوت از کارشناسان ، به بررسی مسائل سیاسی و اجتماعی روز مرتبط با موضوع انتخابات می پردازد . این برنامه را می توانید روزهای پنج شنبه و جمعه رأس ساعت 21:35 به مدت 45 دقيقه از رادیو يزد بشنوید.

صدای مرکز یزد بنا به وظیفه ذاتی خود و با هدف کمک به شفاف سازی، روند اجرایی منتهی به انتخابات هفتم اسفند و گرم تر شدن فضای انتخابات، برنامه فردای روشن که میزگردی با حضور کارشناسان این امر است را به این منظور تدارک دیده است.اهداف دیگر این برنامه، بالا بردن سطح مشارکت و حضور مردم در صحنه انتخابات سال جاری، افزایش سطح اطلاع و آگاهی عمومی نسبت به مسائل سیاسی و اجتماعی و همچنین آگاه شدن روز به روز مردم از وقایع انتخابات امسال از ضروریات مباحث سیاسی روز جامعه است.

این برنامه با حضور کارشناسان سیاسی به مسایل و موضوعات مربوط به انتخابات ، جایگاه انتخابات ، نقش و تأثیر رأی مردم در سرنوشت خود ، انتخابات حق یا تکلیف ، شاخصه های یک انتخاب خوب ، راه های شناخت و انتخاب نامزد اصلح ، مشارکت حداکثری و مقایسه انتخابات ایران با سایر کشورها در قالب بخش های زیر می پردازد :

گزارش ، بررسی قوانین انتخابات ، آشنایی با واژه ها و اصطلاحات سیاسی ، پرسش و پاسخ ، انتخابات در کلام امام و رهبر .

سال تولید: 1396