رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

فصل نو ويژه سبك زندگي - نمایش محتوای صدا

 

 


  فصل نو به تهیه کنندگی: محمد علی صادقیان، اجرای: علی دهقانپور  و گزارشهای: سعید طالبی پور، روزهای یکشنبه ساعت: 11:30 دقیقه صبح از رادیو یزد پخش می شود. فصل نو عنوان برنامه ایست رادیویی که در معاونت صدای مرکز یزد تهیه و تولید می شود . با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان در خصوص بهرمند شدن از زندگی اسلامی و داشتن یک سبک زندگی اسلامی ایرانی ، رادیو یزد نیز با بهره گرفتن از این موضوع برنامه فصل نو را به روی آنتن می برد.   از بخشهای این برنامه می توان به: گزارش مردمی ، بحثهای کارشناسی در خصوص سبک زندگی اسلامی ایرانی - كلام رهبر در مورد اهميت به سبك زندگي براي زندگي راحت و نمایش های کوتاه اشاره کرد.    
فصل نو ويژه سبك زندگي

 

فصل نو به تهیه کنندگی: محمد علی صادقیان، اجرای: علی دهقانپور  و گزارشهای: سعید طالبی پور، روزهای یکشنبه ساعت: 11:30 دقیقه صبح از رادیو یزد پخش می شود.فصل نو عنوان برنامه ایست رادیویی که در معاونت صدای مرکز یزد تهیه و تولید می شود . با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان در خصوص بهرمند شدن از زندگی اسلامی و داشتن یک سبک زندگی اسلامی ایرانی ، رادیو یزد نیز با بهره گرفتن از این موضوع برنامه فصل نو را به روی آنتن می برد.

 

از بخشهای این برنامه می توان به: گزارش مردمی ، بحثهای کارشناسی در خصوص سبک زندگی اسلامی ایرانی - كلام رهبر در مورد اهميت به سبك زندگي براي زندگي راحت و نمایش های کوتاه اشاره کرد.