رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

قاصد - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

قاصد

Loading the player...

 

 

 

انقلاب اسلامي ايران با جانفشاني و خون شهدا شكل گرفت وتاكنون نيز پس از گذشت 35 سال از عمر با بركت آن همچنان با خون اين عزيزان آبياري مي شود. هشت سال دفاع مقدس اوج ايثار و از جان گذشتگي دوستداران ايران و انقلاب اسلامي بود. خون هزاران شهيد دفاع مقدس گرچه براي خانواده هاي محترم آنها سخت و طاقت فرسا بود اما نهال انقلاب را هر روز شاداب تر و پر بارتر مي كرد . اكنون وظيفه رسانه هاست كه هر يك به سهم خود جلوه اي از جلوه هاي اين حركت الهي را به مخاطبين خود به تصوير بكشند و به نسلهاي بعدي مفهوم ايثار و شهادت را آنگونه كه در عمل پياده شد بفهمانند .

رسانه استاني يزد بدين منظور برنامه انيميشني « قاصد » را در قاب تصوير طراحي كرده است . در اين برنامه بصورت نمادين شهادت رزمنده اي را در انفجار تانك دشمن شاهديم و متعاقب رويش زندگي را در ساير ابعاد جامعه به قضاوت مي نشينيم . خون مبارك اين رزمنده روح زندگي را در كالبد فيزيكي جامعه اعم از چرخهاي اقتصادي ، فرهنگي ، محيط زيست و ... تزريق مي كند .

سيماي شبكه تابان انيميشن قاصد را به نويسندگي و كارگرداني طاهر كارگريان مروستي و صادق قاسمي تهيه و توليد نموده است .

 

گالري تصاوير :
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1