رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

قرار - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


قرار برنامه ای است تولید شده در گروه نمایش مركز يزد که بصورت هفته ای پخش خواهد شد. این مجموعه نمایش که تحت عناوین و موضوعات مختلف می باشد داستانهاي نمايشي جالبي را براي شنوندگان توليد و پخش مي كنند . داستان نمايش به اين شكل است كه زوجي كه براي غذا خوردن به رستوران آمده اند و زن در حال غر زدن است كه الان دو ماه است بيكاري و هيچ پولي نداريم بنابراين چه لزومي داشت كه غذاي خونه را نخوريم و به اينجا بيايم . مرد هم به زن اطمينان مي دهد كه پول دارد و هر چه مي خواهد سفارش بدهد . وقتي منو غذا را مي آورند سر ميز مرد بلند مي شود و به زن مي گويد كه تو سفارش بده تا من بيام و خودش مي رود تا از طريق كارت خوان پول را حساب كند ولي مي بيند كه هيچ پولي به حسابش نيست . زنگ مي زند به صاحب كارش و مي گويد شما قرار بود كه پول كاري كه برايتان انجام داده ام را به حساب واريز كني و من هم به همين دليل با خانمم آمدم رستوران ، حالا چكار كنم ؟صاحب كارش هم مي گويد فردا پول به حسابت مي ريزم . مرد برمي گردد سر ميز و طوري وانمود مي كند كه انگار اتفاقي نيفتاده و مي بيند كه همسرش دو نوع غذاي خوب و گران و از هر كدام هم دو پرس سفارش داده است . مرد هول مي كند و مي گويد من معده ام خرابه و نمي تونم اين غذاها را بخورم پس من فقط سوپ مي خورم . زن هم غذا ها را پس مي فرستد و فقط غذاي خودش را نگه مي دارد . مرد شروع به خوردن سوپ مي كند كه بين غذا خوردن حشره اي در سوپ پيدا مي كند و حالش بد مي شود . زن شروع به دادو فرياد مي كند كه اين چه رستوراني است كه بهداشت را رعايت نمي كنند و همچنان سر و صدا راه مي اندازد تا اينكه مدير رستوران به سر ميز مي آيد و خواهش مي كند كه ساكت باشند و غذاي آن شب مهمان او باشند و آنها غذاي مجاني مي خورند . مرد هم خوشحال از اين قضيه كه آبروش پيش همسرش نرفته از خدا تشكر مي كند . از رستوران بيرون مي آيند و در حال رفتن به طرف ماشينشون هستند كه مرد مي گويد ماشين بنزين نداره ، من برم از عابر بانك پول بگيرم كه سر راهش مردي مي بيند كه در حال فروش تسبيح است و از مرد مي خواهد كه يك تسبيح از او بخرد .مرد دست در جيب مي كند و  ..... عوامل برنامه : تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي نويسنده : حميد طلايي هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محبوبه زارعيان - حميد رضا حاجي محمد زاده - ظهيرالدين فاريابي - منوچهر هنردان - حميد طلايي - محمد رضا امير خاني صدابردار : جمال فلاح برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...

قرار برنامه ای است تولید شده در گروه نمایش مركز يزد که بصورت هفته ای پخش خواهد شد. این مجموعه نمایش که تحت عناوین و موضوعات مختلف می باشد داستانهاي نمايشي جالبي را براي شنوندگان توليد و پخش مي كنند .


داستان نمايش به اين شكل است كه زوجي كه براي غذا خوردن به رستوران آمده اند و زن در حال غر زدن است كه الان دو ماه است بيكاري و هيچ پولي نداريم بنابراين چه لزومي داشت كه غذاي خونه را نخوريم و به اينجا بيايم . مرد هم به زن اطمينان مي دهد كه پول دارد و هر چه مي خواهد سفارش بدهد .

وقتي منو غذا را مي آورند سر ميز مرد بلند مي شود و به زن مي گويد كه تو سفارش بده تا من بيام و خودش مي رود تا از طريق كارت خوان پول را حساب كند ولي مي بيند كه هيچ پولي به حسابش نيست . زنگ مي زند به صاحب كارش و مي گويد شما قرار بود كه پول كاري كه برايتان انجام داده ام را به حساب واريز كني و من هم به همين دليل با خانمم آمدم رستوران ، حالا چكار كنم ؟صاحب كارش هم مي گويد فردا پول به حسابت مي ريزم .

مرد برمي گردد سر ميز و طوري وانمود مي كند كه انگار اتفاقي نيفتاده و مي بيند كه همسرش دو نوع غذاي خوب و گران و از هر كدام هم دو پرس سفارش داده است . مرد هول مي كند و مي گويد من معده ام خرابه و نمي تونم اين غذاها را بخورم پس من فقط سوپ مي خورم . زن هم غذا ها را پس مي فرستد و فقط غذاي خودش را نگه مي دارد . مرد شروع به خوردن سوپ مي كند كه بين غذا خوردن حشره اي در سوپ پيدا مي كند و حالش بد مي شود . زن شروع به دادو فرياد مي كند كه اين چه رستوراني است كه بهداشت را رعايت نمي كنند و همچنان سر و صدا راه مي اندازد تا اينكه مدير رستوران به سر ميز مي آيد و خواهش مي كند كه ساكت باشند و غذاي آن شب مهمان او باشند و آنها غذاي مجاني مي خورند . مرد هم خوشحال از اين قضيه كه آبروش پيش همسرش نرفته از خدا تشكر مي كند .

از رستوران بيرون مي آيند و در حال رفتن به طرف ماشينشون هستند كه مرد مي گويد ماشين بنزين نداره ، من برم از عابر بانك پول بگيرم كه سر راهش مردي مي بيند كه در حال فروش تسبيح است و از مرد مي خواهد كه يك تسبيح از او بخرد .مرد دست در جيب مي كند و  .....

عوامل برنامه :

تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي

نويسنده : حميد طلايي

هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محبوبه زارعيان - حميد رضا حاجي محمد زاده - ظهيرالدين فاريابي - منوچهر هنردان - حميد طلايي - محمد رضا امير خاني

صدابردار : جمال فلاح


برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .