جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

قصه عشق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

قصه عشق

Loading the player...

برنامه " قصه عشق " عنوان برنامه ای است تلویزیونی که به مناسبت هفته دفاع مقدس در سیمای مرکز یزد تولید می شود.

۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است و از ۳۱ شهریور تا 6 مهر ادامه دارد.

بی تردید، مقدس ترین جهاد، جهادی است که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت گرفته باشد. در جنگ تحمیلی، رژیم بعث عراق، جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و با نادیده گرفتن استقلال سرزمین ما به ایران اسلامی تجاوز کرد. از این رو، مردم غیرتمند ایران، در دفاعی مقدس، از حق خود که دفاع از استقلال سرزمین و هویت دینی ـ ملی خود بود، دفاع کردند.

دفاع مقدس، فرصت نمایش خالصانه ترین و زیباترین مناجات ها و دعاها را پدید آورد. در کنار نماز و قرآن، دعا وسیله دیگری بود که یاد خدا را در دل رزمندگان زنده نگاه می داشت، به آنان قدرت روحی می بخشید و تحمل سختی های نبرد را برای آنان آسان تر می ساخت.

تولید سیمای شبکه تابان قصه عشق را به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با آیتمهای خاطره سازان ، دعوت از كارشناسان و هنرمندان حوزه دفاع مقدس ، وله هاي تصويري ، سرود هاي حماسي ، مصاحبه مردمي و پخش گزيده اي از فيلم هاي دفاع مقدس تهیه وتولید می نماید .

اين برنامه هرشب درهفته دفاع مقدس از ساعت 21:45 تا 22:30 به مدت 45 دقیقه ازدهكده مقاومت تيپ الغدير استان بصورت زنده به روی آنتن شبکه تابان می رود . 

 

 

 

سال تولید: 1395

تهیه کننده : محمد رضا بذرافشان

کارگردان : نوید رنجبر

دستیار تهیه : ماشاا.. محمدیان 

صدابردار : سید جواد حسینی پور

تصویربردار : مهرداد ملایی - حمید محمد ی- محمد حاجی عابدی

دستیار صدا و تصویر : رضا حمیدنژاد- محمد پورسلطانی - حامد زیباکلام

مجری : محسن فلاح

تدوین : سید علی کمال الدینی