حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷

قند و نبات - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

قند و نبات

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان مستند سیزده قسمتی « فرایند » را ویژه مراحل تولید در حوزه های مختلف صنعت با موضوع علم و فن و هدف اطلاعاتی آموزشی برای بینندگان به تصویر میکشد  . 

در همه جوامع بشری، تولید از اهمیت خاصی برخوردار است و همه انسانها به نقش و اهمیت آن واقفند. تولید هر چه بیشتر ،یک شاخص کمال ، رشد و قدرت برای کشورها به حساب می آید تولید عامل اصلی ایجاد استحکام در اقتصاد ، سامان دادن اقتصاد و محور پیشرفت و توسعه است.

اازهمین رو تولید ، شاخص و معیار اصلی پیشرفت در یک کشور است و برای ما نیز بعنوان شاخص پیشرفت، ملاکی برای اندازه گیری سرعت، شتاب و میزان پیشرفت محسوب می گردد.

مستند "فرایند "  در گروه فیلم معاونت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری واقتصاد دانش بنیان چهل و پنجمین جشنواره فیلم بین المللی رشد جایزه گرفت.

" مستند فرايند "‌ مجموعه اي  از فرايند  توليد شيشه تخت ،‌ فرش صنعتي ،‌ مواد لبني ،‌ چيني بهداشتي ،‌ الكترود ،‌ قند و نبات صنعتي ،‌ كابل مخابراتي ،‌ پارچه ،‌ كاشي و سراميك ،‌ جعبه مقوايي ،‌لاستيك  و ‌پيچ را به نمایش می گذارد.
سيماي شبكه تابان با ساخت مستند علمي – آموزشي" فرايند" در باره فرايند توليد مداد رنگي در چهل و پنجمين جشنواره بين المللي رشد جايزه بخش حمايتي را به خود اختصاص داد. 

سال تولید: 1394

تهیه کننده : محمود فتوحی شاه آباد
کارگردان : محسن عباسی سرچشمه
دستیار تهیه : سروش تحویلداران
تصویربردار: محمد رضا زارع
صداگذار و تدوینگر : مجید دهقان بهابادی
دستیار صدا و تصویر : محمد علی پورسلطان
گوینده متن : مهدی بقائیان