رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

كوك عشق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

كوك عشق

Loading the player...

حماسه عاشورا شورانگيزترين حماسه تاريخ بشري است كه نيرومندترين احساسات ميليونها انسان را برانگيخته و از مرزهاي جغرافيايي و اعتقادي نيز گذشته است .

 

 

 


 

 

 

امروزه نه تنها دوستان بلكه بيگانگان نيز در مقابل نام با شكوه حسين (ع) سرتعظيم فرود مي آورند و قيام مقدس كربلا را تكريم مي كنند. شاهد مثال اين بحث همين گفته انديشمندان خارجي است كه مي گويند : « هيچ نمونه اي از شجاعت بهتر از شجاعتي كه حسين از لحاظ فداكاري و شهامت نشان داد در عالم پيدا نمي شود. »


امام حسين با شهادت خود اين شعار را در طول تاريخ ماندگار كرد. « مرگ با عزت بهتر از زندگي با ذلت است » . شور حسيني در تمام ابعاد وجودي دلباختگان حضرتش نمود و ظهور دارد . برنامه انيميشن « كوك عشق » نمود و بروز عشق حسيني را در تارو پود پارچه نوشته هاي عاشورايي به تصوير مي كشد . رشته هايي كه جز عشق به ولايت وامامت نمي تواند اينچنين آنها را در هم تنيده و هركدام را گواه جلوه اي از جلوه هاي عاشورايي گرداند .


عوامل اين برنامه عبارتند از :

 

نويسنده : ولي الله خاكي

سوزن دوز: مجتبي مريم آبادي

تصويربردار : حسين فرجيان

تدوين و تيتراژ: محمدرضا انباري

تهيه كننده و كارگردان : ولي الله خاكي

 


گالري تصاوير :
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1