رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

كيك تولد - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


كيك تولد برنامه ای است تولید شده در گروه نمایش مركز يزد که بصورت هفته ای پخش خواهد شد. این مجموعه نمایش که تحت عناوین و موضوعات مختلف می باشد داستانهاي نمايشي جالبي را براي شنوندگان توليد و پخش مي كنند . نمايش اين هفته به اين شكل شروع مي شود كه مادر كامي به مدرسه كامي مي رود و كامي را سوار مي كند و راه ميفتد تا به يك شيريني پزي مي رسند و آنجا است كه كامي مي فهمد كه تولدش هست و قراره كه يك كيك با عكس سفينه فضايي سفارش بدهند وارد مي شوند و كيك را سفارش مي دهند . فروشنده هم همه كيكها با اين مدل را نشان مي دهد ولي هيچ كدام مورد پسند كامي و مادرش قرار نمي گيرد تا اينكه بالاخره يكي را مي پسندند و هفت تا شمع موشكي هم روي آن قرار مي دهند و قرار مي شود كه تولد فردا شب باشد ولي كامي به مادرش مي گويد تولد را آخر هفته بگيرند تا دوستش علي هم بتواند شركت كند .  آخر علي بهترين دوستش است و شب مورد نظر مي خواهد برود به مهماني خونه عمويش . مادر هم مي گويد من براي فردا شب برنامه ريزي كردم و مهمان هم دعوت كردم و هيچ كاري نمي شود كرد  و قرار شد براي علي كيك كنار بگذارند . صبح كه كامي از خانه مي آيد بيرون تا به مدرسه برود دوستش علي را مي بيند با يك توپ بزرگ و تعجب مي كند كه علي مي گويد اين توپ را براي تولد تو گرفتم و چون شب نمي تونم بيام الان برات آوردم و هر دو با هم از آنجا شروع به توپ بازي مي كنند تا به مدرسه برسند و همينجور به هم پاس مي دهند تا اينكه .... عوامل برنامه : تنظيم براي راديو : فاطمه دانايي هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محبوبه زارعيان - سميه رضايي - منوچهر هنردان - محمد اركان - حميد طلايي صدابردار: جمال فلاح تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
كيك تولد - نمايش هفته

كيك تولد برنامه ای است تولید شده در گروه نمایش مركز يزد که بصورت هفته ای پخش خواهد شد.این مجموعه نمایش که تحت عناوین و موضوعات مختلف می باشد داستانهاي نمايشي جالبي را براي شنوندگان توليد و پخش مي كنند .

نمايش اين هفته به اين شكل شروع مي شود كه مادر كامي به مدرسه كامي مي رود و كامي را سوار مي كند و راه ميفتد تا به يك شيريني پزي مي رسند و آنجا است كه كامي مي فهمد كه تولدش هست و قراره كه يك كيك با عكس سفينه فضايي سفارش بدهند وارد مي شوند و كيك را سفارش مي دهند . فروشنده هم همه كيكها با اين مدل را نشان مي دهد ولي هيچ كدام مورد پسند كامي و مادرش قرار نمي گيرد تا اينكه بالاخره يكي را مي پسندند و هفت تا شمع موشكي هم روي آن قرار مي دهند و قرار مي شود كه تولد فردا شب باشد ولي كامي به مادرش مي گويد تولد را آخر هفته بگيرند تا دوستش علي هم بتواند شركت كند .  آخر علي بهترين دوستش است و شب مورد نظر مي خواهد برود به مهماني خونه عمويش . مادر هم مي گويد من براي فردا شب برنامه ريزي كردم و مهمان هم دعوت كردم و هيچ كاري نمي شود كرد  و قرار شد براي علي كيك كنار بگذارند .

صبح كه كامي از خانه مي آيد بيرون تا به مدرسه برود دوستش علي را مي بيند با يك توپ بزرگ و تعجب مي كند كه علي مي گويد اين توپ را براي تولد تو گرفتم و چون شب نمي تونم بيام الان برات آوردم و هر دو با هم از آنجا شروع به توپ بازي مي كنند تا به مدرسه برسند و همينجور به هم پاس مي دهند تا اينكه ....

عوامل برنامه :

تنظيم براي راديو : فاطمه دانايي

هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محبوبه زارعيان - سميه رضايي - منوچهر هنردان - محمد اركان - حميد طلايي

صدابردار: جمال فلاح

تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .