رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

كينه كهن - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


نمايش اين هفته با عنوان كينه كهن است . داستان از اين قرار است كه بعد از پيروزي انقلاب افرادي كه اجير شده بيگانه و به دنبال يك سري اطلاعات سري بودند در داخل كشور شروع به فعاليت مي كنند . بعدا مي فهمند اطلاعاتي كه آنها مي خواهند در لپ تاپ جواني به نام احسان است . بنابراين با طرح نقشه اي به احسان كه مهندس انرژي هسته اي است و پدرش توسط ساواك شكنجه و شهيد شده است نزديك مي شوند ، يكي از اعضاي گروه به نام بهار با او نامزد مي كند و قرار مي شود با هم ازدواج كنند ولي عمو و مادر احسان با اين ازدواج و ادمه ارتباط آنها مخالفت مي كنند و ..... عوامل برنامه : تهيه كننده و كارگردان : محبوبه زارعيان نويسنده : مجتبي معتمدي بازيگران به ترتيب اجراي نقش : زهرا دهقانيزاده - محمد رضا شجريان - محمد بينايي - مهديه شريفي - مجتبي معتمدي - ناهيد فرجي - ظهيرالدين فاريابي صدابردار : علي دهقاني زاده برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
كينه كهن - نمايش هفته

نمايش اين هفته با عنوان كينه كهن است . داستان از اين قرار است كه بعد از پيروزي انقلاب افرادي كه اجير شده بيگانه و به دنبال يك سري اطلاعات سري بودند در داخل كشور شروع به فعاليت مي كنند . بعدا مي فهمند اطلاعاتي كه آنها مي خواهند در لپ تاپ جواني به نام احسان است .


بنابراين با طرح نقشه اي به احسان كه مهندس انرژي هسته اي است و پدرش توسط ساواك شكنجه و شهيد شده است نزديك مي شوند ، يكي از اعضاي گروه به نام بهار با او نامزد مي كند و قرار مي شود با هم ازدواج كنند ولي عمو و مادر احسان با اين ازدواج و ادمه ارتباط آنها مخالفت مي كنند و .....

عوامل برنامه :

تهيه كننده و كارگردان : محبوبه زارعيان

نويسنده : مجتبي معتمدي

بازيگران به ترتيب اجراي نقش : زهرا دهقانيزاده - محمد رضا شجريان - محمد بينايي - مهديه شريفي - مجتبي معتمدي - ناهيد فرجي - ظهيرالدين فاريابي

صدابردار : علي دهقاني زاده

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .