رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

لزوم هوشیاری در مقابل توطئه دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه یزد:


نماینده ولی فقیه وامام جمعه یزد بر لزوم هوشیاری همه در مقابل توطئه دشمنان تاکید کرد.

امام جمعه یزد:

به گزارش   خبرگزاری صدا وسیما , آیت‌الله محمدرضا ناصری   با اشاره به تخلیه حلب از نیروهای تروریستی اظهار داشت: تلاش‌های سربازان اسلام در سوریه به ثمر نشست اما باید مراقب این پیروزی باشند، چراکه دشمن همواره مترصد است که از نیروهای مسلمان زهرچشم بگیرد و توطئه کند.
نماینده ولی فقیه وامام جمعه یزد  افزود: امیدواریم تخلیه حلب از حضور تروریست‌ها توطئه نبوده و این اعلام به این دلیل نباشد که تروریست‌ها در حاشیه حلب مجال و فرصتی برای تجدید قوا پیدا کنند.
وی  با اشاره به اینکه دشمنان اسلام هر روز در پی وارد کردن لطمه‌ای به سپاه اسلام و مردم مسلمان ساکن در مناطق اشغالی دارند، عنوان کرد: اینها یک روز در موصل با بهانه‌تراشی و سنگ‌اندازی و یک روز در ترکیه اقداماتی به نفع تروریست‌ها انجام می‌دهند و رزمندگان ما و کشورهای مسلمان باید نسبت به این مسائل آگاه و هوشیار باشند.
آیت الله  با اشاره به نگاه هوشیارانه و تدبیرهای رهبر معظم انقلاب بیان کرد: مراقبت‌ها و دید وسیع و داهیانه رهبر انقلاب قابل تحسین است، چراکه ایشان نخستین فردی بودند که خطر دشمن و داعش را درک و مردم و نیروها را بیدار کردند وگرنه همه دچار سردرگمی می‌شدند.
ناصری تصریح کرد: برای داشتن چنین رهبری باید شاکر خداوند متعال باشیم، چراکه ایشان از هر فرصتی برای گوشزد کردن خطرات دشمنان استفاده می‌کنند و در روز ولادت پیامبر (ص) نیز توطئه‌های دشمن را برای مردم توضیح دادند و فرمودند که دشمن می‌خواهد بین مسلمانان تفرقه ایجاد کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حماسه 9 دی عنوان کرد: 9 دی روز بیداری مردم و غفلت عده‌ای است که بصیرت کافی ندارند و دستخوش فتنه‌های دشمنان شدند.
ناصری خاطرنشان کرد: حزب‌ها و دسته‌های سیاسی همواره به دنبال منافع گروهی خود هستند و کمتر به دنبال منافع مردم هستند و اگر در این زمینه دست و پایی می‌زنند به خاطر ریاست‌طلبی است و دشمن نیز از این موقعیت استفاده کرده و فتنه ایجاد می‌کند.
امام جمعه یزد تأکید کرد: در پیروزی انقلاب اسلامی، احزاب و گروه‌های سیاسی کاره‌ای نبودند و آنها که سینه سپر کرده و گلوله خوردند، مردم بودند و باید در بین چنین مردم همیشه در صحنه‌ای اتحاد ایجاد کرد.
وی تصریح کرد: خدشه‌دار کردن اعتقادات مردم و دین آنها از جنایات بزرگ تاریخ است که باید از آن پرهیز کرد.
https://telegram.me/yazdiribnews
کانال  رسمی خبرگزاری صدا وسیما یزد
ارتباط با ادمین iribnewsyazd@