جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

لیالی قدر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

لیالی قدر

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت حضرت علی (ع) و شبهای پرفضیلت قدر با تولید و پخش ویژه برنامه های مراسم احیاء تلاش می کند تا اوقاتی سرشار از معنویت را برای مخاطبان روزه دار و شب زنده دار ایجاد نماید .

ویژه‌برنامه «شب‌های قدر» با هدف تبیین اهمیت شب‌های قدر، تشریح سیره و روش امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) در طول عمر با برکتشان و همراهی با مخاطبان در این شب‌های پرخیر و برکت از شبکه استانی سیمای مرکز یزد  پخش می‌شود.

ويژه  برنامه مراسم احياء در شب نوزدهم ماه مبارك رمضان كه با سخنراني آيت الله ناصري نماينده ولي فقيه و امام جمعه يزد ، قرائت دعاي جوشن كبير ، سخنراني و قرآن سرگذاشتن از ساعت 23 الي 3 بامداد به صورت زنده پوشش داده می شود ، از مکان امامزاده سيد جعفر(ع) يزد  به تهيه كنندگي عباس برزگر و كارگرداني ابوالقاسم ابوترابي به روي آنتن شبكه تابان مي رود .

مراسم احياء شب  بيست و يكم  ماه مبارك رمضان نيز از مکان امامزاده جعفر(ع) يزد از ساعت 23 تا 3 بامداد  به تهيه كنندگي روح ا... صالحي ومراسم شب بيست و سوم از مسجد بزرگ كوچه بيوك به تهيه كنندگي حامد ژيانپورو به كارگرداني ابوالقاسم ابوترابي ‌ بصورت  زنده به سمع و نظر مخاطبان رسانه استاني مي رسد .

 
سال تولید: 1395

تهیه کنندگان : عباس برزگر- روح ا.. صالحی - حامد ژیانپور

کارگردان : ابوالفاسم ابوترابی 

تصویربرداران : سید مهرداد حاجعلی ملایی - حمید محمدی - محمد رضا کشفی - محمد حاجی عابدی 

صدابرداران : اکبر فتوحی - سعید نیکوکار - اکبر فتوحی 

دستیار تهیه : ماشاءاله محمدیان 

مجری پخش : سید عباس امام