رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

ماشين كوكي - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ماشين كوكي

Loading the player...

نيازهاي انسان در زندگي روزمره در هر دوره اي از زمان متناسب با سن و سال و اقتضائات زماني متغير است . بسياري از آنچه را كه در دوران كودكي و خردسالي براي آن چنگ و دندان خرد مي كنيم در سنين ميان سالي و بزرگسالي قابل اعتنا نمي باشد و بالعكس .


بر همين اساس و براي تفهيم اينكه پدر و مادر بايد نيازهاي دوران كودكي فرزندان خود را حتي المقدور در همان سنين تامين كنند و بعبارتي اجازه دهند بچه ها با تامين حداقلي نيازمنديهاي دوران كودكي بچگي كنند و بزرگ شوند; توليد سيماي شبكه تابان انيميشن ماشين كوكي را تهيه و توليد نموده است .


انيميشن ماشين كوكي طوري طراحي شده است كه در آن دو شخصيت پدر و كودك وجود دارند، فرزند خردسال خواسته اي دارد كه براي پدرش نامفهوم است (كودك ماشين كوكي مي خواهد) و بعد از اينكه بارها كودك با گريه و زاري مي گويد و در نهايت پدر مي فهمد، مسيري را براي كودك ترسيم مي كند تا خود آنرا بدست آورد اما طي آن مسير منتهي به دوراني مي شود كه كودك نيزهمچون پدر در سنين پيري قرار مي گيرد و ديگر نيازي به آن ماشين كوكي ندارد . 

عوامل تهيه اين انيميشن عبارتند از :

تهيه كننده و كارگردان : صفر علي مجيدي زاد

نويسنده : علي اصغر آتشين بار

انيماتور : سيد طاهر دهقان - عبدالمجيد مجيدي زاد

تدوين : علي محمد دهقان
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1