رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

ماه تابان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ماه تابان

تهیه کننده : محمد رضا طایفی

کارگردان : ابوالقاسم ابوترابی

دستیار تهیه : حامد ژیانپور

صدابردار : اکبر فتوحی

تصویربردار: محمد دهقانی - سیدهاشم پورحسینی - علی ثابت - جواد مصطفوی

مجری : سامان ارس خان 

تدوین : زهرا شیرزاده

برنامه " ماه تابان " عنوان برنامه اي است تلويزيوني كه در معاونت سيماي شبكه تابان تهيه و تولید مي شود . این برنامه سعی دارد با ساختار ترکیبی نمایشی با موضوع اجتماعی فرهنگی لحظاتی شاد ومفرحی را برای مخاطبان خود فراهم نماید.

احساس شادی و شادمانی می تواند انسان را به هدف های متعالی، افزایش خلاقیت و سلامت نزدیک کند که در این میان، صدا و سیما به دلیل فراگیر بودن می تواند نقش موثری را در ایجاد نشاط اجتماعی ایفا کند و منشا همدلی در جامعه شود.
شادی به عنوان پدیده ای است که در روان شناسی، در حوزه انگیزش و هیجان مورد بررسی، تبیین، تحلیل و تعریف قرار می گیرد از حالت های فراگیر شخصیت انسان به شمار می رود که بر نگرش، باور، احساس و رفتار فرد تاثیر بسیاری می گذارد و می تواند تمامی جنبه های شخصیت او را در حال و آینده، دستخوش تغییر و تحول سازد.عامل های بسیاری بر چگونگی ظهور احساس شادی موثر است که از آن جمله می توان به نقش فرهنگ، تربیت، ملیت، مذهب و شرایط اجتماعی اشاره کرد.
شاد زیستن و احساس شادمانی اثرهای مثبت فراوانی بر زندگی انسان می گذارد که از آن جمله می توان نقش آن در افزایش آگاهی، خلاقیت و فعالیت فرد نام برد. شادی، تسهیل گر ارتباط های اجتماعی محسوب می شود و علاوه بر حفظ سلامت، عمر بیشتر را برای انسان به ارمغان می آورد.

سیمای شبکه تابان دراین راستا سعی دارد با تولید برنامه زنده شبانه برای مخاطبان خود به این اهداف برسد .
ازآیتمهای مختلف برنامه ماه تابان می توان به مسابقه قصه گویی - نمایش - مهمان - کارآفرینان - مثبت یک -  طنز (بررسي مسائل از نگاه طنز) – حضور خوانندگان جوان استان در برنامه – گزارش مردمي – ميان برنامه هاي گرافيكي و ميهمانان ويژه اشاره كرد .

برنامه ماه تابان هر شب از ساعت 21:15 تا 22 به مدت 45  دقیقه بصورت زنده به روي آنتن شبكه تابان مي رود و به سمع و نظر مردم دارالعباده مي رسد .

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام بخش كارآفرينان برتر و طنز صفدر خيلي جالبه... سعيد ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۱:۲۰

سعيد
با سلام بخش كارآفرينان برتر و طنز صفدر خيلي جالبه از عوامل برنامه تشكر مي كنم.
مدير سايت : با تشكر از شما
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۱:۲۰

نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1