رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۸

ماه مهرباني ( ويژه افطار ماه رمضان ) - نمایش محتوای صدا

 

 


  معاونت صدای مرکز یزد با برنامه زنده ماه مهربانی در رمضان ماه خدا  همراه روزه داران شهر دارالعباده می شود . ماه مهربانی عنوان برنامه ایست رادیویی که در زمان افطار هر روز از ساعت 19 تا 20:30 از رادیو یزد بطور زنده ازطریق امواج رادیو میهمان خانه های مردم استان یزد می شود .   رمضان ماه نزول قرآن که عبادات بندگان خالص، مقبول و دعاهای آنان مستجاب است و آنان زیر بارش الطاف الهی می توانند دل و جان خود را از گناه و عصیان، بشویند و به کمال و سعادت برسند. در فضیلت و شرافت ماه مبارک رمضان همین بس که در میان ماه های قمری تنها ماهی است که خدای تبارک و تعالی نام آن را در کتاب شریف خود ذکر نموده و آن را ظرف زمانی نزول انزالی قرآن - که جزء بهترین هدایای الهی به جامعه بشریت است - معرفی فرموده است. ازآیتم های این برنامه می توان به: بهداشت رمضان: که در خصوص تغذیه مناسب این ماه و نکاتی که روزه داران برای سلامتیشان باید در نظر بگیرند صحبت می شود . احکام رمضان: نکات و مسائلی که باید در احکام روزه به آن توجه داشت توسط کارشناسان مذهبی به شنوندگان ارائه می شود . تفسیر قرآن و پیام جزء خوانی قرآن : که عمده ترین پیام های جزء های قرآن تفسیر و بررسی می شود .معرفی مساجد و قاریان برجسته استان . یک نکته از هزاران: که داستان های مذهبی در قالب نمایش به سمع شنوندگان می رسد و گزارش مردمی اشاره کرد. ماه مهربانی به تهیه کنندگی راضيه دهقانی زاده، اکرم السادات موسوی، نسرین وافی و فاطمه دانایی و اجرای: امید حسین مرشدی و سعید طالبی پور و خانم زارع و خانم شريفي و گزارشگري زهرا دهقاني زاده و آقاي آقايي از صداي مركز يزد پخش می شود.  
ماه مهرباني ( ويژه افطار ماه رمضان )

 

معاونت صدای مرکز یزد با برنامه زنده ماه مهربانی در رمضان ماه خدا  همراه روزه داران شهر دارالعباده می شود . ماه مهربانی عنوان برنامه ایست رادیویی که در زمان افطار هر روز از ساعت 19 تا 20:30 از رادیو یزد بطور زنده ازطریق امواج رادیو میهمان خانه های مردم استان یزد می شود .


 

رمضان ماه نزول قرآن که عبادات بندگان خالص، مقبول و دعاهای آنان مستجاب است و آنان زیر بارش الطاف الهی می توانند دل و جان خود را از گناه و عصیان، بشویند و به کمال و سعادت برسند. در فضیلت و شرافت ماه مبارک رمضان همین بس که در میان ماه های قمری تنها ماهی است که خدای تبارک و تعالی نام آن را در کتاب شریف خود ذکر نموده و آن را ظرف زمانی نزول انزالی قرآن - که جزء بهترین هدایای الهی به جامعه بشریت است - معرفی فرموده است.


ازآیتم های این برنامه می توان به: بهداشت رمضان: که در خصوص تغذیه مناسب این ماه و نکاتی که روزه داران برای سلامتیشان باید در نظر بگیرند صحبت می شود . احکام رمضان: نکات و مسائلی که باید در احکام روزه به آن توجه داشت توسط کارشناسان مذهبی به شنوندگان ارائه می شود . تفسیر قرآن و پیام جزء خوانی قرآن : که عمده ترین پیام های جزء های قرآن تفسیر و بررسی می شود .معرفی مساجد و قاریان برجسته استان . یک نکته از هزاران: که داستان های مذهبی در قالب نمایش به سمع شنوندگان می رسد و گزارش مردمی اشاره کرد.


ماه مهربانی به تهیه کنندگی راضيه دهقانی زاده، اکرم السادات موسوی، نسرین وافی و فاطمه دانایی و اجرای: امید حسین مرشدی و سعید طالبی پور و خانم زارع و خانم شريفي و گزارشگري زهرا دهقاني زاده و آقاي آقايي از صداي مركز يزد پخش می شود.