رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

ماه مهربانی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ماه مهربانی

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه ماه مهربانی ویژه افطار ماه مبارک رمضان را با ساختاری متفاوت و جدید با حضور مردم نوع دوست و خیرین استان تهیه وتولید می نماید . این برنامه با مشارکت گروه تعاونی پیشگامان و همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و ستاد دیه در محل باغ ارم اسلامیه تولید و پخش می شود .

امام جعفر صادق(ع) می فرمایند : کسی که در راه برآوردن نیاز برادر دینی خود گام بردارد، مانند کسی است که میان صفا و مروه سعی می‌کند؛ و کسی که نیاز او را برآورد، مانند کسی است که در جنگ بدر و احد در راه خدا به خون خود آغشته شده‌باشد.
بی تردید آسیب های اجتماعی ناشی از دربند ماندن مدد جویان بدهکار بدلیل عجز از پرداخت دیه ناشی ازجرایم غیر عمد بر هیچ کس پوشیده نیست. در این راستا صدا و سیمای مرکز یزد دریک اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه با در نظر داشتن مسایل معنوی و انجام تکالیف خود در حوزه رسانه ، برنامه ماه مهربانی را با محوریت اصلی کمک به نیازمندان ،ایتام و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به روی آنتن می برد. 

زمان پخش برنامه ماه مهربانی هر روزدرماه مبارک رمضان از ساعت 19 الی 20 بمدت یکساعت  به صورت زنده می باشد  .

سال تولید: 1395

تهیه کننده : جبرئیل نجفی

دستیار تهیه : حسین ملک زاده-حامد نیک محضر

کارگردان : محسن عباسی

صدابردار: طاهر پیشوایی

تصویر بردار: محمد رضا زارع - حمید محمدی - سید هاشم پورحسینی - علی ثابت

دستیار صدا و تصویر : محمد یزدان پناه - حسین زارع - حامد زیبا کلام 

مجری : عباس گلرسان - مسیح دهقانی

تدوین : مجید دهقان بهابادی نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1