رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

مجله سلامت - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه مجله سلامت با حضور کارشناسان در حوزه پزشکی و سلامت به انواع بیماری ها و راه های پیشگیری و درمان آن ها می پردازد.این برنامه روزهاي چهارشنبه رأس ساعت 09:15 به مدت 45 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود.

تهيه كننده: فرانک سعیدی

گوينده : مژگان دستجردی

نويسنده : مژگان دستجردی

صدابردار : محمد حکیمی

برنامه مجله سلامت با حضور کارشناسان در حوزه پزشکی و سلامت به انواع بیماری ها و راه های پیشگیری و درمان آن ها می پردازد.این برنامه روزهاي چهارشنبه رأس ساعت 09:15 به مدت 45 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود.

افزايش آگاهي مخاطبـان نسـبت بـه بهبـود سـبك زنـدگي و اهميـت ارتقـاي آن در جامعـه و برخورداري از سلامت از ضرورياتي است كه راديـو مي تواند در تأمين آن نقش بسزايي داشته باشد .

مجله سلامت با دعوت از پزشكان مجرب و مطرح استان يزد ، به آشنايي مخاطبان با بيماري هاي شايع، روش هاي پيشگيري علايم بروز افراد در معرض خطر و شيوه هاي كنترل و كاهش شيوع بيماري می پردازد .

در هر برنامه، یکی از بیماری های شایع مطرح و پزشک متخصص حاضر در استودیو ، راه های پیشگیری، شناسایی و روش های درمان آن بیماری را بیان می کند و به سوالات مخاطبان که از طریق تلفن یا پیامک مطرح می شود پاسخ می دهد. همچنین مطالبی از جمله طب سنتی، اطلاع رسانی از حقوق مصرف کننده در تهیه غذا، تحول سلامت، کنترل و مبارزه با دخانیات، بیمه سلامت، تبلیغات ماهواره ای داروهای غیر مجاز و ... از طریق گفتگو با مسئولین و کارشناسان حوزه سلامت برای شنوندگان مطرح می شود. در صورت برگزاری همایش و جشنواره در حوزه سلامت،اطلاعات مورد نیاز از جمله زمان و مکان برگزاری و موضوع همایش، از طریق برقراری ارتباط با مسئولین مربوطه به اطلاع مخاطبان می رسد .

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
از برنامه هاي پزشكي صدا و سيماي يزد تشكر مي كنم و... الهام ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۱:۱۱
درخواست داریم در برنامه های رادیویی از مشکلات بیمه... حمید ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ ۱۰:۳۳

حمید
درخواست داریم در برنامه های رادیویی از مشکلات بیمه سلامت گزارش تهیه کنید و مسئولین پاسخگو باشند. این بیمه اصلا برای مردم مثمر ثمر نیست.
مدیر سایت: پیشنهاد شما به عوامل برنامه ارجاع شد.با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ ۱۰:۳۳
الهام
از برنامه هاي پزشكي صدا و سيماي يزد تشكر مي كنم و درخواست دارم در برنامه مجله سلامت در راديو يزد و پزشك شما در تلويزيون به موضوع سونوگرافي و اقدامات مربوط به اين بيماري پرداخته شود و مردم را با روشهاي تشخيص بيماري در پزشكي آشنا كنند .

مدير سايت : با تشكر از پيام شما . اين مطلب به تهيه كنندگان و دست اندر كاران برنامه ارجاع داده شد .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۱:۱۱