جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

مجله سلامت - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه مجله سلامت با حضور کارشناسان در حوزه پزشکی و سلامت به انواع بیماری ها و راه های پیشگیری و درمان آن ها می پردازد.این برنامه روزهاي چهارشنبه رأس ساعت 09:15 به مدت 45 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود.

تهيه كننده: علیرضا سازگاری

گوينده : امید حسین مرشدی

نویسنده : مهدیه حسین مرشدی

صدابردار : محمد حکیمی – اسماعیل ابراهیمی – احمد صدیقی – علیرضا احمدی

 

برنامه مجله سلامت با حضور کارشناسان در حوزه پزشکی و سلامت به انواع بیماری ها و راه های پیشگیری و درمان آن ها می پردازد.این برنامه روزهاي چهارشنبه رأس ساعت 09:15 به مدت 45 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود.

افزايش آگاهي مخاطبـان نسـبت بـه بهبـود سـبك زنـدگي و اهميـت ارتقـاي آن در جامعـه و برخورداري از سلامت از ضرورياتي است كه راديـو مي تواند در تأمين آن نقش بسزايي داشته باشد .

مجله سلامت با دعوت از پزشكان مجرب و مطرح استان يزد ، به آشنايي مخاطبان با بيماري هاي شايع، روش هاي پيشگيري علايم بروز افراد در معرض خطر و شيوه هاي كنترل و كاهش شيوع بيماري می پردازد .

در هر برنامه، یکی از بیماری های شایع مطرح و پزشک متخصص حاضر در استودیو ، راه های پیشگیری، شناسایی و روش های درمان آن بیماری را بیان می کند و به سوالات مخاطبان که از طریق تلفن یا پیامک مطرح می شود پاسخ می دهد. همچنین مطالبی از جمله طب سنتی، اطلاع رسانی از حقوق مصرف کننده در تهیه غذا، تحول سلامت، کنترل و مبارزه با دخانیات، بیمه سلامت، تبلیغات ماهواره ای داروهای غیر مجاز و ... از طریق گفتگو با مسئولین و کارشناسان حوزه سلامت برای شنوندگان مطرح می شود. در صورت برگزاری همایش و جشنواره در حوزه سلامت،اطلاعات مورد نیاز از جمله زمان و مکان برگزاری و موضوع همایش، از طریق برقراری ارتباط با مسئولین مربوطه به اطلاع مخاطبان می رسد .

 

سال تولید: 1397