جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

مجله سلامت - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه مجله سلامت با حضور کارشناسان در حوزه پزشکی و سلامت به انواع بیماری ها و راه های پیشگیری و درمان آن ها می پردازد.این برنامه روزهای چهارشنبه رأس ساعت 09:15 به مدت 45 دقیقه از رادیو یزد پخش می شود.

عوامل برنامه :

تهیه کننده: فرانک سعیدی آریا

گوینده : ناهید فرجی/ آقای علیزاده

نویسنده : فرانک سعیدی آریا

صدابردار : محمد حکیمی – اسماعیل ابراهیمی – احمد صدیقی – علیرضا احمدی

گزارشگر: محمد رضا اطمینان

برنامه مجله سلامت با حضور کارشناسان در حوزه پزشکی و سلامت به انواع بیماری ها ، راه های پیشگیری و درمان آن ها می پردازد.این برنامه روزهای چهارشنبه رأس ساعت 09:15 به مدت 45 دقیقه از رادیو یزد پخش می شود.

افزایش آگاهی مخاطبـان نسـبت بـه بهبـود سـبک زنـدگی و اهمیـت ارتقـای آن در جامعـه و برخورداری از سلامت از ضروریاتی است که رادیـو می تواند در تأمین آن نقش بسزایی داشته باشد .

مجله سلامت با دعوت از پزشکان مجرب و مطرح استان یزد ، به آشنایی مخاطبان با بیماری های شایع، روش های پیشگیری ، علایم بروز افراد در معرض خطر، شیوه های کنترل و کاهش شیوع بیماری می پردازد .

در هر برنامه، یکی از بیماری های شایع مطرح می شود و پزشک متخصص حاضر در استودیو ، راه های پیشگیری، شناسایی و روش های درمان آن بیماری را بیان می کند و به سوالات مخاطبان که از طریق تلفن یا پیامک مطرح می شود پاسخ می دهد. همچنین مطالبی از جمله طب سنتی، اطلاع رسانی از حقوق مصرف کننده در تهیه غذا، تحول سلامت، کنترل و مبارزه با دخانیات، بیمه سلامت، تبلیغات ماهواره ای داروهای غیر مجاز و ... از طریق گفتگو با مسئولین و کارشناسان حوزه سلامت برای شنوندگان مطرح می شود. در صورت برگزاری همایش و جشنواره در حوزه سلامت،اطلاعات مورد نیاز از جمله زمان و مکان برگزاری و موضوع همایش، از طریق برقراری ارتباط با مسئولین مربوطه به اطلاع مخاطبان می رسد .

سال تولید: 1399