رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

مخمصه - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


مخمصه نمايشي طنز گونه است كه از واحد نمايش صداي مركز يزد پخش شد . خواهر و برادر با هم دعوا مي كنند ، هر دو يكديگر را مقصر مي دانند تا اينكه دعواي آنها بالا مي گيرد و پدر و مادر وساطت مي كنند تا بچه ها را آرام كنند . بالاخره بچه ها آرام مي شوند و به اصرار پدر و مادر از هم عذر خواهي مي كنند و به دنبال ادامه بازيشان مي روند . مدتي بعد پدر شروع به طرفداري از پسر كوچولوي خانواده مي كند و دختر كوچولو را مقصر مي داند ، اين جور مي شود كه اين حرفها تبديل به جر و بحث مي شود و دعواي آنها بالا مي گيرد و هر حرفي را به هم مي زنند تا اينكه پدر بزرگ و مادر بزرگ پا در مياني مي كنند و ..... عوامل برنامه : نويسنده : فرشاد نجاريان تهيه كننده - افكتور و تمامي نقش هاي زن : مژگان سازنده كارگردان و تمامي نقش هاي مرد : فرشاد نجاريان صدابردار : علي دهقاني زاده برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
مخمصه - نمايش هفته

مخمصه نمايشي طنز گونه است كه از واحد نمايش صداي مركز يزد پخش شد . خواهر و برادر با هم دعوا مي كنند ، هر دو يكديگر را مقصر مي دانند تا اينكه دعواي آنها بالا مي گيرد و پدر و مادر وساطت مي كنند تا بچه ها را آرام كنند . بالاخره بچه ها آرام مي شوند و به اصرار پدر و مادر از هم عذر خواهي مي كنند و به دنبال ادامه بازيشان مي روند .


مدتي بعد پدر شروع به طرفداري از پسر كوچولوي خانواده مي كند و دختر كوچولو را مقصر مي داند ، اين جور مي شود كه اين حرفها تبديل به جر و بحث مي شود و دعواي آنها بالا مي گيرد و هر حرفي را به هم مي زنند تا اينكه پدر بزرگ و مادر بزرگ پا در مياني مي كنند و .....

عوامل برنامه :

نويسنده : فرشاد نجاريان

تهيه كننده - افكتور و تمامي نقش هاي زن : مژگان سازنده

كارگردان و تمامي نقش هاي مرد : فرشاد نجاريان

صدابردار : علي دهقاني زاده

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .