رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

مردم آبادی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مردم آبادی

Loading the player...

معاونت سیمای شبکه تابان دربرنامه مردم آبادی با سفر به روستاها وشهرستانهای استان یزد جاذبه های اقتصادی، گردشگری، فرهنگی، صنایع دستی و صنعت هر یک از این مناطق را به تصویر می کشد.

معرفي پتانسيل هاي روستاها ، نقد و بررسي محدوديت ها ،بررسي مشكلات روستائيان ، آموزش روستائيان در زمينه هاي كشاورزي ، دامپروري ، صنايع دستي از اولويت هاي رسانه است تا از هجرت آنان به شهرها جلوگيري شود .

بخش کشاورزی ایران یکی از مهم ترین و تواناترین بخش های اقتصادی کشور است. نقش افزايش سطح آگاهی كشاورزان و دامداران  در توليد بيشتر موجب شده است تا سیمای مركز يزد این برنامه را  براي اهالي روستا و دست اندركاران اين عرصه توليد و پخش نمايد. در اين برنامه با هدف قناعت و ساده زيستي به انعكاس فعاليتهاي روستا و آموزش اهالي روستا مي پردازد . 

روستائيان زنان و مردان بي ادعايي كه تامين نيازهاي حياتي كشور به دوش آنهاست و با توجه به اينكه كشاورزي محور استقلال كشور مي باشد ولي در چند سال گذشته شاهد مهاجرت روستائيان به شهرها هستيم رسانه خود را موظف ميداند كه به زندگي ، توانمنديها و مشكلات و معضلات روستائيان بپردازد.

مردم آبادي در 13 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی سيد محسن شمس الديني و کارگردانی محمد زماني تهيه و توليد مي شود.

مردم آبادي جمعه هرهفته راس ساعت 19:13 به مدت 30 دقيقه از سيماي شبكه تابان پخش مي شود  و تکرار آن روز یکشنبه ساعت 15:25 می باشد .

سال تولید: 1394

تهیه کننده : سید محسن شمس الدینی

کارگردان : محمد زمانی 

تصوير بردار : محمد رضا زارع

صدابردار : اکبر فتوحی ، حمید زیباکلام، علیرضا رنجبر

تدوین : سید مهدی ثباتیان

مجری : صادق خواجه ای جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و احترام.با تشکر از شما انتظار میرودبا... نسرین ستوده ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۲:۵۹

نسرین ستوده
با سلام و احترام.با تشکر از شما انتظار میرودبا توجه به ظرفیتهای بالقوه در شهرستانها به موضوعات کارافرینی و رفع مشکلات شهرستانها و روستاها پرداخته شود.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۲:۵۹