رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

مردم بالادست - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مردم بالادست

تهیه کننده و کارگردان : محسن غلامزاده مهر آبادی

تصویربردار: حمید محمدی

صدابردار: سعید نیکوکار

تدوین : علی فتوحی

تولید سیمای شبکه یزددر برنامه مردم بالا دست با سفر به روستاها وشهرستانهای استان جاذبه های اقتصادی ، گردشگری ،فرهنگی ، صنایع دستی و صنعت هریک از این مناطق را با رویکرد اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال و..  تهیه وتولید می نماید .

از آنجا که خشکسالی های اخیر استان به علت کاهش بارندگی و برداشت های بی رویه آب از سطح زمین، آینده شغلی اهالی روستا را تهدید می کند، تهیه کننده برنامه «مردم بالادست» در نظر دارد با محوریت قراردادن پتانسیل های روستاها و صنعت گردشگری، راهکاری جهت رفع این معضل ارائه کند.

این برنامه با هدف معرفی افراد موفق و فعال و چشم اندازهای ویژه روستاها، جهت مطرح کردن ظرفیت های آن و جذب گردشگران داخلی و خارجی، روزهای یکشنبه هر هفته ساعت 22:20 به مدت 30 دقیقه از شبکه تابان پخش می شود.

لازم به ذکر است باز پخش برنامه مردم بالادست، در طول هفته روزهای جمعه ساعت 18:15 ، دوشنبه ساعت 19:15 و سه شنبه ساعت 9:30 تکرار خواهد شد.

همچنین این برنامه با رویکردی متفاوت جهت تعامل با مخاطبین، در شبکه مجازی  سروش به آدرس زیر در حال فعالیت است.

کانال سروش:

https://sapp.ir/mardome_baladast

?? @mardome_baladast

سال تولید: 1397


نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1