رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

مردم بالا دست - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مردم بالا دست

تهیه کننده و کارگردان : محسن غلامزاده مهر آبادی

تصویربردار: محمد رضا زارع

صدا بردار : سعید نیکوکار

تدوین : علی فتوحی 

تولید سیمای شبکه تابان در برنامه مردم بالا دست با سفر به روستاها وشهرستانهای استان جاذبه های اقتصادی ، گردشگری ،فرهنگی ، صنایع دستی و صنعت هریک از این مناطق را با رویکرد اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال و..  تهیه وتولید می نماید .

از آنجا که خشکسالی های اخیر استان به علت کاهش بارندگی و برداشت های بی رویه آب از سطح زمین، آینده شغلی اهالی روستا را تهدید می کند، تهیه کننده برنامه «مردم بالادست» در نظر دارد با محوریت قراردادن پتانسیل های روستاها و صنعت گردشگری، راهکاری جهت رفع این معضل ارائه کند.

این برنامه با هدف معرفی افراد موفق و فعال و چشم اندازهای ویژه روستاها، جهت مطرح کردن ظرفیت های آن و جذب گردشگران داخلی و خارجی، روزهای جمعه هر هفته ساعت 19:15 به مدت 30 دقیقه از شبکه تابان پخش می شود.

لازم به ذکر است باز پخش برنامه مردم بالادست، در طول هفته روزهای  شنبه ساعت 20:30 ، یکشنبه ساعت  3:30 و دوشنبه ساعت 8:30  تکرار خواهد شد.

همچنین این برنامه با رویکردی متفاوت جهت تعامل با مخاطبین، در شبکه های مجازی آپارات، لنزور، تلگرام، اینستاگرام و سروش به آدرسهای زیر در حال فعالیت است.

سایت آرشیو ویدیویی و شبکه اجتماعی آپارات:

www.aparat.com/mardome_baladast

سایت آرشیو عکس و شبکه اجتماعی لنزور:

www.lenzor.com/Mardome_baladast

کانال تلگرام:

https://t.me/mardome_baladast

صفحه اینستاگرام:

www.instagram.com/mardome_baladast

کانال سروش:

https://sapp.ir/mardome_baladast

🆔 @mardome_baladast

سال تولید: 1396


نمایش نظرسنجی

ینندگان محترم عملکرد برنامه های صدا وسیمای یزد در ایام ماه مبارک رمضان را چگونه ارزیابی می کنید؟ لطفا نظرات ارزشمندتان راتا پایان خردادماه اعلام بفرمایید.باتشکر
a.b.c.d.e.
% آرا
0% 0 بسیار خوب
0% 0 خوب
100% 1 متوسط
0% 0 ضعیف
0% 0 بسیار ضعیف

کل آرا: 1