رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

مردم راديو مسئولان - نمایش محتوای صدا

 

 


پاسخگویی دستگاههای مختلف به تحقق مطالبات رهبری و مردم و پاسخ مسئولان نسبت به کارنامه مسئولیتی خود در حیطه ارائه الگوی یک نظام سالم و از سویی دیگر، اجتناب از تبعیض و تضییع حقوق مردم و سوء استفاده ازشغل ومسئولیت، ازمهم ترین وظایف مسئولان شمرده شده است. معاونت صدای مرکز يزد برنامه زنده مردم رادیو مسئولان را با حضور مسئولان استان به منظور ارتباط مردم ومسئولان به روی آنتن می برد. انعكاس فعاليتهاي مسئولان استان و پاسخ به مشكلات اجتماعي با هدف افزايش خودباوري فردي و اجتماعي - كوشش در جهت رفع مشكلات همشهريان - توجه به حق الناس و آگاهي بخشي نسبت به انعكاس دستاوردهاي انقلاب از اهداف برنامه مردم راديو مسئولان است . همچنين اين برنامه با هدف بررسي مشكلات مردم استان و اطلاع رساني و همچنين برقراري ارتباط نزديك بين مردم ومسئولين تهيه مي شود و به بررسي مسائل ومشكلات استان با حضور مسئولان وفرمانداران شهرستانها مي پردازد. در این برنامه که روزهای یکشنبه ساعت 13:00 به مدت 45 دقيقه از رادیو یزد پخش می شود مسئولان استان هر یک مرتبط با حوزه کاری خود گزارش عملکردی را ارائه  نموده و به برخی از مشکلات مطرح شده توسط مردم از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیامک پاسخ می دهند . از عوامل این برنامه می توان به: تهیه کننده: عبدالمجید مجیدی زاد، گوینده: خانم فرجي و صدابرداران: صدابرداران پخش اشاره کرد .
Loading the player...
مردم راديو مسئولان

پاسخگویی دستگاههای مختلف به تحقق مطالبات رهبری و مردم و پاسخ مسئولان نسبت به کارنامه مسئولیتی خود در حیطه ارائه الگوی یک نظام سالم و از سویی دیگر، اجتناب از تبعیض و تضییع حقوق مردم و سوء استفاده ازشغل ومسئولیت، ازمهم ترین وظایف مسئولان شمرده شده است.

معاونت صدای مرکز يزد برنامه زنده مردم رادیو مسئولان را با حضور مسئولان استان به منظور ارتباط مردم ومسئولان به روی آنتن می برد. انعكاس فعاليتهاي مسئولان استان و پاسخ به مشكلات اجتماعي با هدف افزايش خودباوري فردي و اجتماعي - كوشش در جهت رفع مشكلات همشهريان - توجه به حق الناس و آگاهي بخشي نسبت به انعكاس دستاوردهاي انقلاب از اهداف برنامه مردم راديو مسئولان است . همچنين اين برنامه با هدف بررسي مشكلات مردم استان و اطلاع رساني و همچنين برقراري ارتباط نزديك بين مردم ومسئولين تهيه مي شود و به بررسي مسائل ومشكلات استان با حضور مسئولان وفرمانداران شهرستانها مي پردازد. در این برنامه که روزهای یکشنبه ساعت 13:00 به مدت 45 دقيقه از رادیو یزد پخش می شود مسئولان استان هر یک مرتبط با حوزه کاری خود گزارش عملکردی را ارائه  نموده و به برخی از مشکلات مطرح شده توسط مردم از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیامک پاسخ می دهند .

از عوامل این برنامه می توان به:

تهیه کننده: عبدالمجید مجیدی زاد، گوینده: خانم فرجي و صدابرداران:صدابرداران پخش اشاره کرد .