رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

مردي از اهالي امروز - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مردي از اهالي امروز

Loading the player...

بي‌ترديد يكي از نمايندگان پر تلاش، سخت كوش، پيگير و دلسوز استان يزد در مجلس در دوره‌هاي هفتم و هشتم و نهم شادروان سيدجلال يحيي‌زاده بود. چهره‌اي متعهد، فرهنگي، ساده زيست به معناي واقعي كلمه و شيفته خدمت به مردم كه كوشش‌هاي بيدريغش در رفع مشكلات و نابسامانيها و انتقال درخواست‌ها و نيازمندي‌ها، مجال گرايش و پرداختن به سياست بازي‌هاي رايج را به او نمي‌داد. پيوسته در كار حل معضلات و گرفتاري‌هاي مردم منطقه و موكلين خود بود. گويي فرصت اندك عمر را غنيمت دانسته بود و با درك و دريافتي درست پي‌برده كه زندگي دنيا مجالي اندك است و بايد اين نوبت چند روزه را به احسن وجه به اتمام رساند. لذا در راه خدمت به خلق خدا خوش درخشيد هر چند دولتش مستعجل بود و مدتش اندك.

سيماي مركز يزد مستند " مردي از اهالي امروز " را ويژه درگذشت حجه الاسلام يحيي زاده تهيه و توليد نموده است .
از آيتم هاي اين مستند گزارشي ،  فرازهايي از وصيت نامه مرحوم ، گفتگو با استاندار استان ،شاگردان و  پدر آن مرحوم ، تصاويري از زندگي و كار ايشان  و...  مي باشد . اين مستند به مدت 20 دقيقه به تصوير كشيده شده است .

گالري تصاوير :

 


 نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1