رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

مسابقات لیگ برتر والیبال کشوری - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مسابقات لیگ برتر والیبال کشوری

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان مسابقات لیگ برتر والیبال کشوری که درسالن آیت الله خاتمی اردکان برگزار می شود را به تصویر می کشد . تیم والیبال اردکان به عنوان نماینده یزد در این رقابت ها در مقابل تیم های قدرتمند و با سابقه حضور دارد . در این دوره از رقابت ها 12 تیم سایپا، بانک سرمایه، پیکان تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، ثامن الحجج خراسان، آلومینیوم بندرعباس، متین ورامین، کاله مازندران، بازرگانی جواهری گنبد، گوهر کویر زاهدان و آرمان اردکان حضور دارند.

این مسابقه در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر قهرمانی والیبال باشگاه های کشور یکشنبه شب در سالن آیت الله خاتمی اردکان برگزار شد که با استقبال پرشور مردم اردکان مواجه بود.

در این دیدار تیم پیکان تهران موفق شد در ست های اول ، سوم و چهارم با امتیازهای 25 بر 23 ، 25 بر 19 و 29 بر 27 بر میزبان پیروز شد .همچنین تیم والیبال آرمان ورزش اردکان تنها در ست دوم و با امتیاز 25 بر 23 بر تیم مدعی پیکان غلبه کرد .در حال حاضر تیم والیبال اردکان با انجام 14 بازی که شامل 6 برد و 16 امتیاز در رتبه نهم جدول قرار دارد . بازی بعدی تیم های اردکان و کاله مازندران در مازندران ساعت 17 روز چهارشنبه از شبکه تابان بصورت زنده پخش می شود.

در دور مقدماتی این دوره از مسابقات تیم ها در قالب یک گروه به صورت رفت و برگشت با هم مسابقه می دهند و سپس هشت تیم برتر راهی مرحله پلی آف خواهند شد.دیدارهای مرحله پلی آف نیز در دو مرحله پیگیری می شود که در مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال سال جاری هشت تیم برتر دور مقدماتی با هم روبرو می شوند و تیم های پیروز دو مسابقه از سه دیدار به مرحله بعدی راه خواهند یافت.در این مرحله تیم های اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم مسابقه خواهند داد تا تیم های پیروز به عنوان چهار تیم برتر به مرحله دوم پلی آف صعود کنند.

 

سال تولید: 1394

تهیه کننده : مهدی شاکر

دستیار تهیه : سروش تحویلداران

کارگردان : ابوالفضل ترابی

تصویربرداران : محمد دهقانی محمد آبادی – محمد رضا کشفی- علیرضا دهقان – سید هاشم پورحسینی

صدابردار: علی اکبر فتوحی

رایانه : علی فتوحی