حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷

مسئولان به بدعهدی‌های دولت آمریکا پاسخ قاطع بدهند - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه موقت یزد:


حجت الاسلام آیت اللهی با اشاره به تحریم‌های اخیر دولتمردان امریکا علیه ایران از رئیس جمهور و مسئولان کشور خواست در برابر این بدعهدی‌ها پاسخ قاطع به دولت جنایتکار امریکا بدهند.

امام جمعه موقت یزد:

حجت الاسلام آیت اللهی  با تبریک میلاد فرخنده ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به گوشه ای از فضائل و کرامات هشتمین امام همام پرداخت.وی با اشاره به تحریم های اخیر دولتمردان امریکا بر علیه ایران و نقض برجام گفت: این اقدام دولت امریکا نشان دهنده خوی دشمنی و خصومت آنها نسبت به ایران است.

امام جمعه موقت یزد خاطرنشان کرد: هرچند این تحریم ها برای ما سخت و تلخ است اما نتایج خوبی را هم به دنبال دارد که یکی از مهمترین آنها بیدار شدن بعضی از مسئولان کشور از خواب غفلت است.

خطیب نماز جمعه یزد افزود: آنها که بر خلاف فرمایش رهبری عمل کردند و به دشمن لبخند زدند و نیروهای ارزشی را کنار زدند، آنها که نیروی سپاه و توان موشکی کشور را زیر سوال بردند انتظار می رود با دیدن این تحریم ها از خواب غفلت بیدار شوند.

حجت الاسلام آیت اللهی با اشاره به اینکه ما نباید از این اقدامات دشمن بترسیم از رئیس جمهور و مسئولان نظام خواست در برابر این بدعهدی ها پاسخ قاطع و دندان شکنی به دولت امریکا بدهند.

امام جمعه موقت یزد همچنین از نیروی های نظامی کشور به ویژه سپاه خواست برای ایستادگی در برابر نقشه ها و اهداف دشمن تا می توانند توان دفاعی کشور را بالا ببرند.