حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳ اسفند ۱۳۹۷

معرفی یزد به عنوان استان سبز، به زودی - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون امور برنامه ريزي مديريت گازرساني شرکت ملي گاز ايران:


یزد، به زودی بعنوان استان سبز در زمینه گازرسانی معرفی می‌شود.

معاون امور برنامه ريزي مديريت گازرساني شرکت ملي گاز ايران:

 معاون امور برنامه ريزي مديريت گازرساني شرکت ملي گاز ايران در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت گاز استان یزد گفت: استان یزد جزو استان های بالای 90درصد بهره مندی در حوزه گازرسانی به شهرها و روستاهاست.
مشايخي ضمن بررسی اجمالی وضعیت گاز در استان افزود: ارزیابی ها نشان می دهد که یزد در زمینه گازرسانی پیشرفت خوبی داشته و به زودی به جمع استانهای سبز کشور می پیوندد.
وی همچنین به پیشرفت خوب گازرسانی به واحدهای صنعتی استان اشاره کرد و ادامه داد: در راستای کمک به بخش زیست محیطی، مابقی واحدهای صنعتی که در حال سوخت های مایع و میان تخریب هستند نیز باید به جمعیت بهره مند گاز بپیوندند.
معاون امور برنامه ريزي مديريت گازرساني شرکت ملي گازايران در ادامه به بهره مندی 78درصدی روستاهای کشور از گاز اشاره کرد و گفت: در کشور از 45 هزار روستای دارای قابلیت 26هزار روستا از نعمت گاز بهره مند هستند.
مشايخي افزود: عملیات گازرسانی به 5هزار روستا نیز در حال اجراست وبا روستاهایی که در سال جدید عملیاتشان اجرا می شود این رقم به 86 درصد می رسد.
وی همچنین به روند گازرسانی به شهرهای کشور اشاره کرد و ادامه داد:در گازرسانی شهری به 96درصد رسیدیم و با شهرهایی که در دست اجرا داریم به 97درصد می رسیم.
معاون امور برنامه ريزي مديريت گازرساني شرکت ملي گازايران به صادرات گاز به عراق و ترکيه اشاره کرد و صادرات گاز به عمان را در دستور کار دانست.
در این مراسم از زحمات منوچهر فلاح قدردانی و علی اکبر میدان شاهی بعنوان مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد.