رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

مهرباني - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


گروه نمايش صداي مركز يزد تقديم مي كند . مهرباني برنامه ای است تولید شده در گروه نمایش مركز يزد که بصورت هفته ای پخش خواهد شد. این مجموعه نمایش که تحت عناوین و موضوعات مختلف می باشد داستانهاي نمايشي جالبي را براي شنوندگان توليد و پخش مي كند . داستان نمايش از آنجا شروع مي شود كه پدر فوت مي كند و بچه ها سعي مي كنند تكليف وصيت نامه پدر را روشن كنند . صداي زنگ در خانه به صدا در مي آيد بي بي به پسرش مي گويد اسماعيل بلند شو در خانه را به روي برادرت محمد رضا باز كن و اسماعيل مي گويد كه او از رگ و پي ما نيست و قبول نمي كند كه در را باز كند ولي بي بي مي گويد او هم از همين غذايي كه شما خورديد خورده است و سعي كنيد با او بد رفتاري نكنيد . اسماعيل در را باز مي كند ، محمد رضا به داخل خانه مي آيد و بي بي به پسر و دخترش مي گويد محمد رضا برادر شماست و از چهار سالگي با شما بزرگ شده است و اگر در زلزله پدر و مادرش را از دست نداده بود حالا او هم پيش پدر و مادرش بود و الان من تصميم دارم كه محمد رضا را سر و سامان بدهم و تكليف زندگيش را روشن كنم . پسر و دختر بي بي هم عصباني مي شوند و بلند مي شوند كه خانه را ترك كنند و هر چه بي بي اصرار مي كند نمي مانند و مي گويند ما فكر مي كرديم كه ما را دور هم جمع كرديد كه تكليف وصيت نامه پدر را روشن كنيد و با عصبانيت مي روند . بعد پسر و دختر بي بي پيش وكيل مي روند تا بفهمند تكليف وصيت نامه چيست . وكيل هم مي گويد اگر وصيت نامه وجو داشته باشد كه طبق وصيت نامه وگرنه همه اموال به بچه هاي آن مرحوم مي رسد ، بي بي هم سهمي مي برد و از آنجايي كه تنها دارايي پدر خانه اي است كه الان بي بي در آن زندگي مي كند آنها سريع براي خانه نقشه مي كشند و هر كدام سعي مي كنند كه ..... عو ا مل برنامه : نويسنده : مهدي سرخي زاده صدابردار : احمد صديقي تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده بازيگران : محمد رضا شجريان - مهدي سرخي زاده - محمد رضا اركان - ظهير الدين فاريابي - ناهيد فرجي - سميه رضايي برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
مهرباني - نمايش هفته

گروه نمايش صداي مركز يزد تقديم مي كند . مهرباني برنامه ای است تولید شده در گروه نمایش مركز يزد که بصورت هفته ای پخش خواهد شد. این مجموعه نمایش که تحت عناوین و موضوعات مختلف می باشد داستانهاي نمايشي جالبي را براي شنوندگان توليد و پخش مي كند .

داستان نمايش از آنجا شروع مي شود كه پدر فوت مي كند و بچه ها سعي مي كنند تكليف وصيت نامه پدر را روشن كنند . صداي زنگ در خانه به صدا در مي آيد بي بي به پسرش مي گويد اسماعيل بلند شو در خانه را به روي برادرت محمد رضا باز كن و اسماعيل مي گويد كه او از رگ و پي ما نيست و قبول نمي كند كه در را باز كند ولي بي بي مي گويد او هم از همين غذايي كه شما خورديد خورده است و سعي كنيد با او بد رفتاري نكنيد .

اسماعيل در را باز مي كند ، محمد رضا به داخل خانه مي آيد و بي بي به پسر و دخترش مي گويد محمد رضا برادر شماست و از چهار سالگي با شما بزرگ شده است و اگر در زلزله پدر و مادرش را از دست نداده بود حالا او هم پيش پدر و مادرش بود و الان من تصميم دارم كه محمد رضا را سر و سامان بدهم و تكليف زندگيش را روشن كنم . پسر و دختر بي بي هم عصباني مي شوند و بلند مي شوند كه خانه را ترك كنند و هر چه بي بي اصرار مي كند نمي مانند و مي گويند ما فكر مي كرديم كه ما را دور هم جمع كرديد كه تكليف وصيت نامه پدر را روشن كنيد و با عصبانيت مي روند .

بعد پسر و دختر بي بي پيش وكيل مي روند تا بفهمند تكليف وصيت نامه چيست . وكيل هم مي گويد اگر وصيت نامه وجو داشته باشد كه طبق وصيت نامه وگرنه همه اموال به بچه هاي آن مرحوم مي رسد ، بي بي هم سهمي مي برد و از آنجايي كه تنها دارايي پدر خانه اي است كه الان بي بي در آن زندگي مي كند آنها سريع براي خانه نقشه مي كشند و هر كدام سعي مي كنند كه .....

عوامل برنامه :

نويسنده : مهدي سرخي زاده

صدابردار : احمد صديقي

تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده

بازيگران : محمد رضا شجريان - مهدي سرخي زاده - محمد رضا اركان - ظهير الدين فاريابي - ناهيد فرجي - سميه رضايي

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .