رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

ميعادگاه هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


امام علي علیه‌السلام می‌فرمایند: «چنانچه غذا و دوایی سبب ضعف در شما می‌شود از خوردن آن قبل از نماز جمعه خودداری کنید تا مبادا از شرکت در نماز جمعه محروم شوید.» و «کسانی زودتر به بهشت می‌روند که زودتر در نماز جمعه حاضر شوند.» امام خميني قدس‌سره‌الشریف در این باره می‌فرماید: در نماز جمعه، که نمایشی از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام است و باید هر چه با شکوه‌تر و پرمحتواتر اقامه شود.... ملت عظیم و عزیز با شرکت خود، باید این سنگر اسلامی را هر چه عظیم‌تر و بلند‌پایه تر، حفظ نماید، تا به برکت آن و توطئه‌های خائنان و دسیسه‌های مفسدان خنثی شود.» امام صادق علیه‌السلام می‌فرماید: یاران پیامبر، از روز پنجشنبه برای جمعه آماده می‌شدند چرا که جمعه (به خاطر کارهایی که دارد) وقت تنگ است. نماز جمعه ها بايد با شكوه هر چه تمام تر برگزار شود. ميعادگاه هفته اختصاص دارد به نماز جمعه  شهرستان هاي استان يزد . در اين برنامه مداحي به خاطر مناسبت هاي مختلف - حكايت و هر هفته خطبه نماز جمعه يكي از شهرستانها پخش مي شود . برنامه ميعادگاه هفته با ساختار پيامي با موضوعات معارف و سياسي  و مخاطب عام - هدف ارشادي تربيتي  و اطلاعاتي آموزشي روزهاي سه شنبه هر هفته از ساعت 13:10 به مدت 40 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود . عوامل برنامه : تهيه كننده : آ قاي صادقيان گوينده : آقاي سلطاني صدابردار : صدابرداران توليد
Loading the player...
ميعادگاه هفته

امام علي علیه‌السلام می‌فرمایند:
«چنانچه غذا و دوایی سبب ضعف در شما می‌شود از خوردن آن قبل از نماز جمعه خودداری کنید تا مبادا از شرکت در نماز جمعه محروم شوید.» و «کسانی زودتر به بهشت می‌روند که زودتر در نماز جمعه حاضر شوند.»


امام خميني قدس‌سره‌الشریف در این باره می‌فرماید:
در نماز جمعه، که نمایشی از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام است و باید هر چه با شکوه‌تر و پرمحتواتر اقامه شود.... ملت عظیم و عزیز با شرکت خود، باید این سنگر اسلامی را هر چه عظیم‌تر و بلند‌پایه تر، حفظ نماید، تا به برکت آن و توطئه‌های خائنان و دسیسه‌های مفسدان خنثی شود.»

امام صادق علیه‌السلام می‌فرماید: یاران پیامبر، از روز پنجشنبه برای جمعه آماده می‌شدند چرا که جمعه (به خاطر کارهایی که دارد) وقت تنگ است.

نماز جمعه ها بايد با شكوه هر چه تمام تر برگزار شود.

ميعادگاه هفته اختصاص دارد به نماز جمعه  شهرستان هاي استان يزد .

در اين برنامه مداحي به خاطر مناسبت هاي مختلف - حكايت و هر هفته خطبه نماز جمعه يكي از شهرستانها پخش مي شود .

برنامه ميعادگاه هفته با ساختار پيامي با موضوعات معارف و سياسي  و مخاطب عام - هدف ارشادي تربيتي  و اطلاعاتي آموزشي روزهاي سه شنبه هر هفته از ساعت 13:10 به مدت 40 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود .

عوامل برنامه :

تهيه كننده : آقاي صادقيان

گوينده : آقاي سلطاني

صدابردار : صدابرداران توليد