رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

ميعادگاه هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


  برنامه ميعادگاه هفته با ساختار پيامي با موضوعات معارف و سياسي و مخاطب عام روزهاي سه شنبه هر هفته از ساعت 13:10 به مدت 40 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود .   امام علي علیه‌السلام می‌فرمایند: «چنانچه غذا و دوایی سبب ضعف در شما می‌شود از خوردن آن قبل از نماز جمعه خودداری کنید تا مبادا از شرکت در نماز جمعه محروم شوید.» و «کسانی زودتر به بهشت می‌روند که زودتر در نماز جمعه حاضر شوند.» امام خميني قدس‌سره‌الشریف در این باره می‌فرماید: در نماز جمعه، که نمایشی از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام است و باید هر چه با شکوه‌تر و پرمحتواتر اقامه شود.... ملت عظیم و عزیز با شرکت خود، باید این سنگر اسلامی را هر چه عظیم‌تر و بلند‌پایه تر، حفظ نماید، تا به برکت آن و توطئه‌های خائنان و دسیسه‌های مفسدان خنثی شود.» امام صادق علیه‌السلام می‌فرماید: یاران پیامبر، از روز پنجشنبه برای جمعه آماده می‌شدند چرا که جمعه (به خاطر کارهایی که دارد) وقت تنگ است . نماز جمعه ها بايد با شكوه هر چه تمام تر برگزار شود. ميعادگاه هفته اختصاص دارد به نماز جمعه  شهرستان هاي استان يزد . در اين برنامه مداحي به خاطر مناسبت هاي مختلف - حكايت و هر هفته خطبه نماز جمعه يكي از شهرستانها پخش مي شود . عوامل برنامه : تهيه كننده : آ قاي صادقيان گوينده : آقاي سلطاني صدابردار : صدابرداران توليد
ميعادگاه هفته

 

برنامه ميعادگاه هفته با ساختار پيامي با موضوعات معارف و سياسي و مخاطب عام روزهاي سه شنبه هر هفته از ساعت 13:10 به مدت 40 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود .


 

امام علي علیه‌السلام می‌فرمایند:
«چنانچه غذا و دوایی سبب ضعف در شما می‌شود از خوردن آن قبل از نماز جمعه خودداری کنید تا مبادا از شرکت در نماز جمعه محروم شوید.» و «کسانی زودتر به بهشت می‌روند که زودتر در نماز جمعه حاضر شوند.»


امام خميني قدس‌سره‌الشریف در این باره می‌فرماید:
در نماز جمعه، که نمایشی از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام است و باید هر چه با شکوه‌تر و پرمحتواتر اقامه شود.... ملت عظیم و عزیز با شرکت خود، باید این سنگر اسلامی را هر چه عظیم‌تر و بلند‌پایه تر، حفظ نماید، تا به برکت آن و توطئه‌های خائنان و دسیسه‌های مفسدان خنثی شود.»


امام صادق علیه‌السلام می‌فرماید: یاران پیامبر، از روز پنجشنبه برای جمعه آماده می‌شدند چرا که جمعه (به خاطر کارهایی که دارد) وقت تنگ است . نماز جمعه ها بايد با شكوه هر چه تمام تر برگزار شود.


ميعادگاه هفته اختصاص دارد به نماز جمعه  شهرستان هاي استان يزد .


در اين برنامه مداحي به خاطر مناسبت هاي مختلف - حكايت و هر هفته خطبه نماز جمعه يكي از شهرستانها پخش مي شود .


عوامل برنامه :

تهيه كننده : آقاي صادقيان

گوينده : آقاي سلطاني

صدابردار : صدابرداران توليد