رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

مي شود كه نشود - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


داستان نمايش اين هفته با موضوع آموزنده و عنوان "مي شود كه نشود " در خصوص پير زني است كه با پسر و عروسش در يك خانه زن دگي مي كنند البته خانه متعلق به پيرزن است ولي پيرزن هر روز شاهد دعوا و مشاجره بين عروس و پسرش است و از اينكه اينقدر پسرش به خاطر او سركوفت مي شنود ناراحت است ولي او بنا به دلايلي كه در گذشته اتفاق افتاده خود را مقصر مي داند نه عروسش . يك روز پس از مشاجره پسر و عروس، پيرزن چمدانش را مي بندد و تصميم مي گيرد كه از آن خانه برود اما با اصرار پسر كه از رفتن او جلوگيري مي كند شروع به تعريف كردن قضيه اي مي نمايد كه سالهاست روي قلبش سنگيني مي كند و قضيه از اين قرار است كه .... عوامل برنامه : تهيه كننده و كارگردان : محبوبه زارعيان نويسنده : شيوا اسدي هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : مهدي قانع - محبوبه زارعيان - زهرا دهقاني زاده - نسيم نجاريان - مجتبي معتمدي صدابردار : احمد صديقي برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
مي شود كه نشود - نمايش هفته

داستان نمايش اين هفته با موضوع آموزنده و عنوان "مي شود كه نشود " در خصوص پير زني است كه با پسر و عروسش در يك خانه زندگي مي كنند البته خانه متعلق به پيرزن است ولي پيرزن هر روز شاهد دعوا و مشاجره بين عروس و پسرش است و از اينكه اينقدر پسرش به خاطر او سركوفت مي شنود ناراحت است ولي او بنا به دلايلي كه در گذشته اتفاق افتاده خود را مقصر مي داند نه عروسش .


يك روز پس از مشاجره پسر و عروس، پيرزن چمدانش را مي بندد و تصميم مي گيرد كه از آن خانه برود اما با اصرار پسر كه از رفتن او جلوگيري مي كند شروع به تعريف كردن قضيه اي مي نمايد كه سالهاست روي قلبش سنگيني مي كند و قضيه از اين قرار است كه ....

عوامل برنامه :

تهيه كننده و كارگردان : محبوبه زارعيان

نويسنده : شيوا اسدي

هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : مهدي قانع - محبوبه زارعيان - زهرا دهقاني زاده - نسيم نجاريان - مجتبي معتمدي

صدابردار : احمد صديقي

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .