جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

میراث - نمایش محتوای صدا

 

 


اگر به نمایش رادیویی علاقمند هستید می توانید چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 22:35 شنونده نمایش هفته به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد باشید .
Loading the player...

اگر به نمایش رادیویی علاقمند هستید می توانید چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 22:35 شنونده نمایش هفته به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد باشید .

خلاصه نمایش :

آسید حسین هر سال در خانه ای که از پدرش به ارث برده است، مراسم عزاداری و روضه خوانی امام حسین علیه السلام برگزار می کند . خواهر او که از خانه پدری نیز سهمی دارد همراه شوهرش در تصادف جان خود را از دست داده اند و پسرشان نادر، با برپایی روضه و مراسم عزاداری امام حسین علیه السلام در آن خانه مخالف است . او قصد دارد خانه را به برج تبدیل کند و سود کلانی ببرد . آسید حسین به همراه آمیرزا که یکی دیگر از متولیان مراسم عزاداری است سعی می کنند که نادر را از تصمیمش منصرف کنند اما موفق نمی شوند و مراسم را در خانه همسایه ها بر پا می کنند . نادر و همسرش بچه دار نمی شوند ، همسر نادر از او می خواهد به جای فکر کردن به ساختن برج و پولدار شدن، نیت کنند و در مراسم عزاداری شرکت کنند تا حاجتشان برآورده شود اما نادر قبول نمی کند . در پی خوابی که نادر می بیند به مراسم عزاداری می رود و با دیدن جوان ها و سایر کسانی که بدون دریافت هزینه و چشم داشت مادی، برای برپایی مراسم عزاداری فعالیت می کنند متحول می شود.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده : مهدی سرخی زاده

کارگردان : اکرم السادات موسوی

نویسنده : مهدی سرخی زاده

صدابردار : علی دهقانی زاده

افکتور : حامد امتحانی

بازیگران : محمدرضا شجریان – محمدرضا امیرخانی – اصغر بمانی – زهره زینعلی زاده